Фармацевтична продукція (для хворих на муковісцидоз) Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin), Ванкоміцин (Vancomycin), Піперацилін-тазобактам (Piperacillin and enzyme inhibitor), Колістин (Colistin), Вориконазол (Voriconazole)

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником, повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.

Очікувана вартість

37 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 лип. 2020 12:16

до 4 серп. 2020 15:00

Аукціон

з 5 серп. 2020 14:25

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 лип. 2020 12:16 – 4 серп. 2020 15:00
Початок аукціону:
5 серп. 2020 14:25
Період уточнень:
17 лип. 2020 12:16 – 25 лип. 2020 15:00
Відповіді на питання до:
4 серп. 2020 15:00
Оскарження умов тендера:
17 лип. 2020 12:16 – 31 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 лип. 2020 12:17

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити відкриті торги з підстави, що передбачена п.2 ч.1 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема в неправильності визначення назви плану оголошення та назви закупівлі в оголошенні про проведення відкритих торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 лип. 2020 11:04
Не вказано 24 лип. 2020 11:03

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03082760
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21029, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олеся Сакал
Володіння мовою:
Телефон:
+380432460239
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Фармацевтична продукція (для хворих на муковісцидоз) Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin)

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ciprofloxacin

Кількість:

27 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Фармацевтична продукція (для хворих на муковісцидоз) Ванкоміцин (Vancomycin)

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Vancomycin

Кількість:

50 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Фармацевтична продукція (для хворих на муковісцидоз) Піперацилін-тазобактам (Piperacillin and enzyme inhibitor)

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Piperacillin and enzyme inhibitor

Кількість:

10 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Фармацевтична продукція (для хворих на муковісцидоз) Колістин (Colistin)

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Colistin

Кількість:

5 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Фармацевтична продукція (для хворих на муковісцидоз) Вориконазол (Voriconazole)

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Voriconazole

Кількість:

3 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 17 лип. 2020 12:16
Документи закупівлі 17 лип. 2020 12:16
Електронний підпис 17 лип. 2020 12:17
Проєкт договору 17 лип. 2020 12:16

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
37 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
185,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

Вас може зацікавити

Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукція)
Фармацевтична продукція - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33600000-6 (Фармацевтична продукція)
Ім'я:
ГУБАРЕЦЬ Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 0964702958 ЄДРПОУ:
01992050
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Мерещенко Наталя Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03190320

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

56 074,76 грн без ПДВ

Дивитись
Калію хлорид розчин для інфузій 40 мг/мл 50 мл (Potassium chloride)
Калію хлорид розчин для інфузій 40 мг/мл 50 мл (Potassium chloride)
Ім'я:
Сенич Галина
E-mail: [email protected] Телефон: 380673188552 ЄДРПОУ:
20535186

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 000,00 грн без ПДВ

Дивитись