код ДК 021:2015 - 44310000-6 (Електроди та зварювальний дріт)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 13 лип. 2020 09:15
до 17 лип. 2020 00:00
з 17 лип. 2020 00:00
до 22 лип. 2020 00:00
з 22 лип. 2020 00:04
до 23 лип. 2020 12:12
з 23 лип. 2020 12:12
до 6 серп. 2020 10:45
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електроди та зварювальний дріт
Код ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
|
Кількість: 1 570 кілограми |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 13 лип. 2020 09:15 | |
| Електронний підпис | 13 лип. 2020 09:16 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лип. 2020 23:04 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Електронний підпис | 21 лип. 2020 23:04 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Технічні специфікації | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Цінова пропозиція | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 21 лип. 2020 23:02 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 23 лип. 2020 12:11 | |
| Електронний підпис | 23 лип. 2020 12:12 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 6 серп. 2020 10:44 | |
| Електронний підпис | 6 серп. 2020 10:45 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
132 530,12 грн без ПДВ
Дивитись83 420,00 грн без ПДВ
Дивитись40 000,00 грн без ПДВ
Дивитись