Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
1.Найменування:Вишеньківська сільська рада Бориспільського району Київської області
1.1. Код за ЄДРПОУ:04363490
1.2. Місцезнаходження: 08341, Київська обл., Бориспільський район, село Вишеньки, вулиця
з 10 лип. 2020 16:42
до 16 лип. 2020 18:00
з 16 лип. 2020 18:00
до 21 лип. 2020 18:00
з 21 лип. 2020 18:02
до 22 лип. 2020 23:23
з 22 лип. 2020 23:23
до 28 лип. 2020 21:21
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Код ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
|
Кількість: 7 найменувань |
Період доставки:
до 25 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 лип. 2020 16:42 | |
| Не вказано | 10 лип. 2020 16:42 | |
| Не вказано | 10 лип. 2020 16:42 | |
| Не вказано | 10 лип. 2020 16:42 | |
| Електронний підпис | 10 лип. 2020 16:44 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 21 лип. 2020 13:57 |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Електронний підпис | 21 лип. 2020 13:57 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 21 лип. 2020 13:55 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 | |
| Не вказано | 20 лип. 2020 21:16 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 лип. 2020 23:23 | |
| Протокол розгляду | 22 лип. 2020 23:21 | |
| Не вказано | 22 лип. 2020 23:21 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 28 лип. 2020 21:19 | |
| Електронний підпис | 28 лип. 2020 21:20 | |
| Додаток до договору | 28 лип. 2020 21:19 | |
| Підписаний договір | 28 лип. 2020 21:19 | |
| Додаток до договору | 28 лип. 2020 21:19 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВИШЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАВас може зацікавити
191 750,00 грн без ПДВ
Дивитись183 308,33 грн без ПДВ
Дивитись201 694,44 грн без ПДВ
Дивитись