код ДК 021:2015 - 34320000-6 (Змінно-запасні частини для транспортних засобів, крім двигунів і частин двигунів)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 6 лип. 2020 13:26
до 10 лип. 2020 00:00
з 10 лип. 2020 00:00
до 17 лип. 2020 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Змінно-запасні частини для транспортних засобів, крім двигунів і частин двигунів
Код ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
|
Кількість: 275 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 6 лип. 2020 13:26 | |
| Документи закупівлі | 6 лип. 2020 13:26 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 6 лип. 2020 13:27 | |
| Електронний підпис | 6 лип. 2020 13:27 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
166 666,67 грн без ПДВ
Дивитись98 000,00 грн з ПДВ
Дивитись