код ДК 021:2015 - 34310000-3 (Змінно-запасні частини для двигунів транспортних засобів)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

108 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 6 лип. 2020 13:16

до 10 лип. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 10 лип. 2020 00:00

до 17 лип. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
10 лип. 2020 00:00 – 17 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
6 лип. 2020 13:16 – 10 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген В’ячеславович Сумбаєв
Володіння мовою:
Телефон:
+380552328779
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Змінно-запасні частини для двигунів транспортних засобів

Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини

Кількість:

89 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 лип. 2020 13:17
Електронний підпис 6 лип. 2020 13:17
Документи закупівлі 6 лип. 2020 13:16
Документи закупівлі 6 лип. 2020 13:16

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Джерело фінансуавання закупівлі власні кошти

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
108 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 080,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини (Ремінь поліклиновий, Ремінь клиновий, Ролик напрямний, Натягувач ременя або еквівалент)
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини (Ремінь поліклиновий, Ремінь клиновий, Ролик напрямний, Натягувач ременя або еквівалент)
Ім'я:
Альона Пляка
E-mail: [email protected] Телефон: +380953047666 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37876792
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

66 780,72 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Костянтин Лозовий
E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04704790
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

84 284,36 грн без ПДВ

Дивитись