Пристрої електромагнітні, вимикачі автоматичні, шини

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена в Додатку №4 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Проект договору про закупівлю міститься в Додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: єдиним критерієм для оцінки пропозицій учасників спрощеної закупівлі є ціна пропозиції з врахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Питома вага – 100%.

Очікувана вартість

999 177,07 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 лип. 2020 12:19

до 9 лип. 2020 15:00

Прийом пропозицій

з 9 лип. 2020 15:00

до 20 лип. 2020 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 лип. 2020 10:03

до 21 лип. 2020 16:48

Пропозиції розглянуто

з 21 лип. 2020 16:48

до 27 лип. 2020 10:21

Подання пропозицій:
9 лип. 2020 15:00 – 20 лип. 2020 10:00
Період уточнень:
6 лип. 2020 12:19 – 9 лип. 2020 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131587
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79026, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хлєбніков Олександр Іванович (Khliebnikov Oleksandr Ivanovych)
Володіння мовою:
Телефон:
380322392367
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пристрої електромагнітні, вимикачі автоматичні, шини

Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Кількість:

2 479 Одиниця

Період доставки:

22 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79052, Львівська область, Львів, вул. Сяйво, буд. 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 лип. 2020 12:27
Електронний підпис 6 лип. 2020 12:27
Електронний підпис 6 лип. 2020 12:27
Не вказано 6 лип. 2020 12:23
Не вказано 6 лип. 2020 12:23
Документи закупівлі 6 лип. 2020 12:31
Документи закупівлі 6 лип. 2020 12:31

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
60 ( календарні )
Опис:
Рахунок виставляється в одноденний строк з моменту поставки предмету закупівлі. Замовник залишає за собою право здійснити оплату раніше вказаного терміну.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
999 177,07 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 991,77 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Євген Пустовіт
E-mail: [email protected] Телефон: +380443387022 ЄДРПОУ:
33750957

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лип. 2020 16:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 16:15
Підтвердження відповідності 17 лип. 2020 16:15
Електронний підпис 17 лип. 2020 16:15
Цінова пропозиція 17 лип. 2020 16:15
Підтвердження відповідності 17 лип. 2020 16:15
Підтвердження відповідності 17 лип. 2020 16:15
Підтвердження відповідності 17 лип. 2020 16:15
Технічні специфікації 17 лип. 2020 16:15

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2020 16:48
21 лип. 2020 16:46

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 27 лип. 2020 10:18
Електронний підпис 27 лип. 2020 10:20

Пропозиція

985 555,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Стабілізатор напруги трифазний HHCT 250 кВт STRONG M1 або еквівалент
Стабілізатор напруги трифазний HHCT 250 кВт STRONG M1 або еквівалент
Ім'я:
Роман Зламанець
E-mail: [email protected] Телефон: +380577304253 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34390710

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

879 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Стабілізатор напруги однофазний побутовий ГЕРЦ У 36-1/50 v3.0
Стабілізатор напруги однофазний побутовий ГЕРЦ У 36-1/50 v3.0
Ім'я:
Валентин Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380666128684 ЄДРПОУ:
14323646
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

509 880,00 грн з ПДВ

Дивитись
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)
Ім'я:
Плеса Тетяна Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 ЄДРПОУ:
30019801
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

990 800,00 грн без ПДВ

Дивитись