Вакцина Біолік Туберкулін ППД-Л, розчин для ін'єкцій

Очікувана вартість

238 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 лип. 2020 15:32

до 19 лип. 2020 15:36

Аукціон

з 20 лип. 2020 12:31

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 лип. 2020 15:32 – 19 лип. 2020 15:36
Початок аукціону:
20 лип. 2020 12:31
Період уточнень:
3 лип. 2020 15:32 – 9 лип. 2020 15:36
Відповіді на питання до:
19 лип. 2020 15:36
Оскарження умов тендера:
3 лип. 2020 15:32 – 15 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 лип. 2020 15:39

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відкриті торги відміняються, відповідно до ст.32 ЗУ Про публічні закупівлі - неможливість усунення порушення ст.23 ЗУ Про публічні закупівлі (посилання на конкретну марку чи виробника)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 лип. 2020 08:15
Не вказано 13 лип. 2020 16:43

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38637457
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 75000, Херсонська область, смт Білозерка, пров.Торговий, 20
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Трохимчук Олена Валеріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380992298403
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вакцина Біолік Туберкулін ППД-Л, розчин для ін'єкцій

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Tuberculin

Кількість:

1 630 уп

Період доставки:

1 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 75000, Херсонська область, смт Білозерка, пров. Торговий,20

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 лип. 2020 15:33
Проєкт договору 3 лип. 2020 15:33
Електронний підпис 3 лип. 2020 15:39
3 лип. 2020 15:33
Документи закупівлі 3 лип. 2020 15:32
Технічні специфікації 3 лип. 2020 15:32
3 лип. 2020 15:33

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
238 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району" Херсонської області Білозерської районної ради

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл; Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл)
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл; Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл)
Ім'я:
Тетяна Володимирівна Ващук
E-mail: [email protected] Телефон: +380632127397 ЄДРПОУ:
42631325
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

347 611,68 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковалевич Марія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380663941814 ЄДРПОУ:
01999939

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

224 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ліна Маковецька
E-mail: [email protected] Телефон: +38631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

462 616,82 грн без ПДВ

Дивитись