Капітальний ремонт кузова автобусу ПАЗ 3205; Капітальний ремонт кузова автобусу Еталон

Тендерна документація додається ТД_ПОСЛУГИ_З_РЕМОНТУ. Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до тендерної документації «Технічна специфікація».

Очікувана вартість

580 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 лип. 2020 10:38

до 22 лип. 2020 00:00

Аукціон

з 22 лип. 2020 12:15

до 22 лип. 2020 13:00

Кваліфікація

з 22 лип. 2020 13:00

до 31 серп. 2020 22:06

Пропозиції розглянуто

з 31 серп. 2020 22:06

до 15 вер. 2020 17:13

Подання пропозицій:
3 лип. 2020 10:38 – 22 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
22 лип. 2020 12:15 – 22 лип. 2020 13:00
Період уточнень:
3 лип. 2020 10:38 – 12 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
22 лип. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
3 лип. 2020 10:38 – 18 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
14 лип. 2020 17:28

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145561
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Героїв України, 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Григорівна Дейкало
Володіння мовою:
Телефон:
+380535631245
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт кузова автобусу ПАЗ 3205

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 37200, Полтавська область, Лохвицький район, та/або за місцезнаходженням Виконавця;
2

Капітальний ремонт кузова автобусу Еталон

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 37200, Полтавська область, Лохвицький район, та/або за місцезнаходженням Виконавця;

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 лип. 2020 13:00
Не вказано 22 лип. 2020 13:00
Не вказано 14 лип. 2020 17:27
Електронний підпис 3 лип. 2020 10:42
Електронний підпис 3 лип. 2020 10:42
Документи закупівлі 3 лип. 2020 10:38
Документи закупівлі 14 лип. 2020 17:27

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Оплата здійснюється Замовником шляхом перерахування Виконавцю авансу для придбання і постачання необхідних для виконання капітального ремонту автобуса матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання тощо в розмірі 30 % вартості загального обсягу послуг відповідно до рахунку наданого Виконавцем, шляхом оплати вартості послуг до 10 календарних днів з моменту отримання рахунку та з урахуванням фінансування видатків Замовника. Місцезнаходження замовника - 37200, Полтавська обл., Лохвицький район, місто Лохвиця, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 2. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Учасник повинен надати забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії з накладенням електронного цифрового підпису уповноваженої особи банку-гаранту. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій - Учасник повинен надати забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії з накладенням електронного цифрового підпису уповноваженої особи банку-гаранту.
Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Оплата наданих Виконавцем Послуг (70 % вартості загального обсягу послуг) здійснюється Замовником у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 30-ти календарних днів після підписання Сторонами Акту наданих Послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
580 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 800,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
17 400,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Висоцький Володимир Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380950746561 ЄДРПОУ:
2864904993

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лип. 2020 15:10
Технічні специфікації 21 лип. 2020 15:08
Технічні специфікації 21 лип. 2020 15:08
Електронний підпис 21 лип. 2020 15:10
Технічні специфікації 21 лип. 2020 15:08

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 28 лип. 2020 17:04
Витяг з реєстру 22 лип. 2020 13:01
Електронний підпис 28 лип. 2020 17:05

Пропозиція

420 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Відсутні
Ім'я:
Чупрін Станіслав Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380472562102 ЄДРПОУ:
37180984

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2020 14:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 14:04
Електронний підпис 20 лип. 2020 14:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 14:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 14:04
Цінова пропозиція 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04
Цінова пропозиція 20 лип. 2020 14:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 14:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 14:04
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 14:04

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 лип. 2020 14:33
Витяг з реєстру 28 лип. 2020 17:05
Протокол розгляду 30 лип. 2020 14:32

Пропозиція

468 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Відсутній
Ім'я:
Моцар Микола Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380507722652 Факс:
+380472331084
ЄДРПОУ:
39444791

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лип. 2020 16:59
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 серп. 2020 09:59
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Електронний підпис 21 лип. 2020 16:59
Електронний підпис 21 лип. 2020 16:59
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56
Технічні специфікації 21 лип. 2020 16:56

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 21 серп. 2020 16:34
Електронний підпис 21 серп. 2020 16:35
Витяг з реєстру 30 лип. 2020 14:34
Протокол розгляду 6 серп. 2020 16:59

Пропозиція

472 999,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Відсутні
Ім'я:
Хижняк Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380672363135, 380672363135 ЄДРПОУ:
41490124

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лип. 2020 11:32
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 10:29
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 10:29
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 10:29
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 10:29
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Електронний підпис 21 лип. 2020 11:32
Електронний підпис 21 лип. 2020 11:32
Електронний підпис 21 лип. 2020 11:32
Підтвердження відповідності 3 вер. 2020 10:29
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27
Підтвердження відповідності 21 лип. 2020 11:27

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 31 серп. 2020 22:06
Витяг з реєстру 21 серп. 2020 16:35
Електронний підпис 31 серп. 2020 22:06
Протокол розгляду 31 серп. 2020 22:05
Довідка 1 вер. 2020 16:07

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 15 вер. 2020 17:11
Електронний підпис 15 вер. 2020 17:13

Пропозиція

473 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
не залучається
Ім'я:
Сергій Попадько
E-mail: [email protected] Телефон: +380634233585 ЄДРПОУ:
42530115

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лип. 2020 17:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Електронний підпис 17 лип. 2020 17:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Не вказано 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09
Технічні специфікації 17 лип. 2020 17:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лип. 2020 17:09

Пропозиція

571 500,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Олександр Свідерок
E-mail: [email protected] Телефон: +380977511146 ЄДРПОУ:
41919370

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2020 17:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Підтвердження відповідності 20 лип. 2020 17:02
Технічні специфікації 20 лип. 2020 17:02
Електронний підпис 20 лип. 2020 17:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2020 17:02

Пропозиція

574 200,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів
Послуги з ремонту та обслуговування транспортних засобів
Ім'я:
Юлія Козирська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674570699 ЄДРПОУ:
26514713
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 096 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021-2015 (CPV) 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:
Білик Ольга Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382670462 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108824

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

612 341,90 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за кодом ДК 021:2015 - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Ім'я:
Радчук Анна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382692436 Факс:
+380382692436
ЄДРПОУ:
40108824

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

610 477,15 грн без ПДВ

Дивитись