Кислота сірчана для ВП ЗАЕС, ВП ЮУАЕС, ВП РАЕС
лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана для ВП ЗАЕС), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана для ВП ЮУАЕС), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана для ВП
Sulfuric acid for ZNPP, SUNPP, RNPP
lot 1 - 24310000-0 Basic inorganic chemicals (Sulfuric acid for ZNPP), lot 2 - 24310000-0 Basic inorganic chemicals (Sulfuric acid for SUNPP), lot 3 - 24310000-0 Basic inorganic chemicals (Sulfuric acid for RNPP). Information that are required by para. 2 Art. 21 Low of Ukraine On public procurement are not specified in the announcement of open tender, due to lack of technical possibility, contained in the tender documents.
з 3 лип. 2020 14:13
до 14 серп. 2020 11:00
з 14 серп. 2020 11:03
до 26 серп. 2020 00:00
з 26 серп. 2020 12:34
до 26 серп. 2020 14:17
з 26 серп. 2020 14:17
до 27 серп. 2020 09:18
з 27 серп. 2020 09:18
до 9 вер. 2020 16:57
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот 1. Lot 1. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 2 388 750,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 2 |
Лот 2. Lot 2. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 984 900,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 3 |
Лот 3. Lot 3. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 2 462 250,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 лип. 2020 10:25 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
|
|
||
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 12:55 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 16 лип. 2020 16:58 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
|
|
||
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Електронний підпис | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Електронний підпис | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Електронний підпис | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Електронний підпис | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Електронний підпис | 3 лип. 2020 14:10 | |
|
|
||
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
| Не вказано | 3 лип. 2020 14:10 | |
|
|
||
| Не вказано | 6 серп. 2020 16:05 | |
| Не вказано | 26 серп. 2020 14:17 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію