Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ на території Чорноморської міської ради Одеської області

Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ на території Чорноморської міської ради Одеської області

Очікувана вартість

787 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 лип. 2020 10:46

до 17 лип. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 лип. 2020 10:46 – 17 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
1 лип. 2020 10:46 – 7 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
17 лип. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
1 лип. 2020 10:46 – 13 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 лип. 2020 10:43

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33647570
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68003, Одеська область, Чорноморськ, Одеська обл., місто Чорноморськ, проспект Миру, будинок33
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Варнікова Юлія Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380486860078
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ на території Чорноморської міської ради Одеської області

Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 22 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 68000, Одеська область, Чорноморськ, територія Чорноморської міської ради Одеської області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 лип. 2020 10:43
Не вказано 1 лип. 2020 10:43
Електронний підпис 1 лип. 2020 10:43
Не вказано 1 лип. 2020 10:43
Не вказано 1 лип. 2020 10:43
Не вказано 1 лип. 2020 10:43
Не вказано 1 лип. 2020 10:43

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця. Підставою для оплати виконаних послуг є Акт здачі-приймання наданих послуг. Розрахунки за надані послуги здійснюються відповідно до Бюджетного кодексу України з відстрочкою платежу до 30 банківських днів. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування, зазначений у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
787 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 870,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
20 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Олег Гончаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380975004270 ЄДРПОУ:
21034486

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лип. 2020 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Електронний підпис 16 лип. 2020 18:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Цінова пропозиція 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лип. 2020 17:58

Пропозиція

787 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Не плануємо.

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ комунального господарства та благоустрою Чорноморської міської ради

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
Ім'я:
Шпак Юлія Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0969809160 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37501684

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

965 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 225 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з благоустрою (управління (поводження) з безпечними відходами) для забезпечення благоустрою, життєдіяльності та потреби Золотоніської МТГ Черкаської області (код за ДК 021:2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям)
Послуги з благоустрою (управління (поводження) з безпечними відходами) для забезпечення благоустрою, життєдіяльності та потреби Золотоніської МТГ Черкаської області (код за ДК 021:2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям)
Ім'я:
Тетяна Антипович
E-mail: [email protected] Телефон: +380675065581 ЄДРПОУ:
33365678

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

808 485,00 грн без ПДВ

Дивитись