Послуги з ремонту копіювально-розмножувальної техніки

Строк надання послуг - два тижні з дати укладення договору.

Очікувана вартість

85 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

Замовник відміняє переговорну процедуру закупівель відповідно до пункту 5 частини 8 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» через непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю та на підставі листа від Учасника ФОП Жадько Олега Анатолійовича № 1905/10 від 29.07.2020 р. в якому зазначено, що через девальвацію національної валюти Учасник відмовляється від підписання договору.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 серп. 2020 14:28
Не вказано 7 серп. 2020 14:28
Електронний підпис 7 серп. 2020 14:30

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23152907
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04119, Київська область, м. Київ, вул. Мельникова, 42
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ігор Бут
Володіння мовою:
Телефон:
+380444814693
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з ремонту копіювально-розмножувальної техніки

Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 13 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 черв. 2020 13:19

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Замовник сплачує Виконавцю вартість Послуг на підставі Акту приймання-передачі наданих послуг, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) банківських днів після підписання уповноваженими представниками сторін відповідного Акту приймання-передачі наданих послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
85 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ЖАДЬКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
Телефон: +380445346531 ЄДРПОУ:
3181217938

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 25 черв. 2020 13:20
Електронний підпис 25 черв. 2020 13:21

Пропозиція

84 500,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Закупівля послуг з запраки та технічного обслуговування картриджів
Закупівля послуг з запраки та технічного обслуговування картриджів
Ім'я:
Музиченко Дмитро Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380637589822,380638360999 ЄДРПОУ:
08563694

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з заправки та відновлення картриджів до принтерів, код за ЄЗС ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Послуги з заправки та відновлення картриджів до принтерів, код за ЄЗС ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Ім'я:
Цицура Аліна Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
14321765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

56 990,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги на технічне обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки, заправки та відновлення картриджів
Послуги на технічне обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки, заправки та відновлення картриджів
Ім'я:
Продан Олександр Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380487059623 ЄДРПОУ:
42261436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

154 666,67 грн без ПДВ

Дивитись