Код ДК 021:2015:09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Дизельне паливо (в талонах/скретч картах/паливних картах), бензин А-92(в талонах/скретч картах/паливних картах), бензин А-95(в талонах/скретч картах/паливних картах))
Затверджений рішенням тендерного комітету від 24.06.2020 № 135
Відповідно до пункту 1 частина 2 статті 40 Закону, а саме: “ якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
дизельне паливо (в талонах/скретч картах/паливних картах)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 10 000 літр |
Період доставки:
до 31 лип. 2020
|
Місце доставки: Україна, 27541, Кіровоградська область, Велика скельова, Зої Космодемянської 17 а |
| 2 |
бензин А-92(в талонах/скретч картах/паливних картах)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 2 000 літр |
Період доставки:
до 31 лип. 2020
|
Місце доставки: Україна, 27541, Кіровоградська область, Велика скельова, Зої Космодемянської 17 а |
| 3 |
бензин А-95(в талонах/скретч картах/паливних картах)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 4 000 літр |
Період доставки:
до 31 лип. 2020
|
Місце доставки: Україна, 27541, Кіровоградська область, Велика скельова, Зої Космодемянської 17 а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 черв. 2020 12:10 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 черв. 2020 14:33 | |
| Протокол розгляду | 25 черв. 2020 14:32 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 лип. 2020 14:54 | |
| Підписаний договір | 14 лип. 2020 14:53 |
Пропозиція
334 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬВас може зацікавити
195 625,00 грн без ПДВ
Дивитись402 750,00 грн без ПДВ
Дивитись250 000,00 грн без ПДВ
Дивитись