Дидактичні матеріали для початкових класів "Нової української школи"

Тендерна документація додається (ТД_Дидактичні матеріали). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до тендерної документації «Технічне завдання».

Очікувана вартість

66 945,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 24 черв. 2020 19:29

до 10 лип. 2020 00:00

Аукціон

з 10 лип. 2020 14:32

до 10 лип. 2020 14:59

Кваліфікація

з 10 лип. 2020 14:59

до 15 лип. 2020 09:49

Пропозиції розглянуто

з 15 лип. 2020 09:49

до 31 лип. 2020 11:24

Подання пропозицій:
24 черв. 2020 19:29 – 10 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
10 лип. 2020 14:32 – 10 лип. 2020 14:59
Період уточнень:
24 черв. 2020 19:29 – 30 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
10 лип. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
24 черв. 2020 19:29 – 6 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
24 черв. 2020 19:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41326277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Нестеренко Аліна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380681432445
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дидактичні матеріали для початкових класів "Нової української школи"

Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Кількість:

131 Одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 20401, Черкаська область, Тальнівський район, За адресами закладів підпорядкованих Замовнику (Додаток 1).

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 черв. 2020 19:30
Електронний підпис 24 черв. 2020 19:30
Не вказано 10 лип. 2020 14:59
Не вказано 10 лип. 2020 14:59

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 15 робочих днів з дня фактичного постачання Товару на адресу Замовника. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 15 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Місцезнаходження замовника - 20401, Черкаська обл., Тальнівський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
66 945,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
669,45 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Леоніла Додіч
E-mail: [email protected] Телефон: +380972836946 ЄДРПОУ:
2090111085

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 лип. 2020 10:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Технічні специфікації 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Електронний підпис 9 лип. 2020 10:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Цінова пропозиція 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Технічні специфікації 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Технічні специфікації 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 9 лип. 2020 10:32

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2020 09:18
15 лип. 2020 09:17
Витяг з реєстру 10 лип. 2020 15:00
Витяг з реєстру 10 лип. 2020 15:00

Пропозиція

49 980,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Елена Прокопив
E-mail: [email protected] Телефон: +380981109247 ЄДРПОУ:
3166801581

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 лип. 2020 22:48
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Електронний підпис 9 лип. 2020 22:48
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35
Не вказано 9 лип. 2020 21:35

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
15 лип. 2020 09:29
Витяг з реєстру 15 лип. 2020 09:28
Електронний підпис 15 лип. 2020 09:30

Пропозиція

49 990,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Порохняч Ігор Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380967596643 ЄДРПОУ:
42366394

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 лип. 2020 17:17
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Цінова пропозиція 15 лип. 2020 15:10
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Електронний підпис 9 лип. 2020 17:17
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 15 лип. 2020 15:10
Підтвердження відповідності 15 лип. 2020 15:10
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:16
Підтвердження відповідності 15 лип. 2020 15:10

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
15 лип. 2020 09:48
Витяг з реєстру 15 лип. 2020 09:31
Довідка 16 лип. 2020 16:10
Довідка 15 лип. 2020 09:49
Електронний підпис 15 лип. 2020 09:48

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 31 лип. 2020 11:16
Електронний підпис 31 лип. 2020 11:24

Пропозиція

50 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Столи для шкільної їдальні - Стіл для їдальні, стільниця покрита пластиком HPL, на круглій трубі, колір під дерево.
Столи для шкільної їдальні - Стіл для їдальні, стільниця покрита пластиком HPL, на круглій трубі, колір під дерево.
Ім'я:
Анжеліка Подорожна
E-mail: [email protected] Телефон: +380977283016 ЄДРПОУ:
08805223

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

53 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комплект меблів для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області (створення сучасного освітнього простору) Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі
Комплект меблів для лабораторії хімії та біології Ліцею №4 Ладижинської міської ради Вінницької області (створення сучасного освітнього простору) Код за ДК 021:2015 єдиний закупівельний словник - 39160000-1 - Шкільні меблі
Ім'я:
Олеся Манзюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380434361451 ЄДРПОУ:
24902799

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

64 666,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Понурок Ростислав Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380986447205 ЄДРПОУ:
41829167
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

132 403,33 грн без ПДВ

Дивитись