Виконання робіт по «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Лиманка, ж/м «Золота Гірка» зупинка Пивзавод «Люстдорф», згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013. (Код ДК 021:2015 -45310000-3 Електромонтажні роботи)

Виконання робіт по «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Лиманка, ж/м «Золота Гірка» зупинка Пивзавод «Люстдорф», згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013. (Код ДК 021:2015 -45310000-3 Електромонтажні роботи)

Очікувана вартість

174 903,45 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 23 черв. 2020 14:58

до 26 черв. 2020 16:00

Прийом пропозицій

з 26 черв. 2020 16:00

до 1 лип. 2020 16:00

Аукціон

з 2 лип. 2020 12:07

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 черв. 2020 16:00 – 1 лип. 2020 16:00
Початок аукціону:
2 лип. 2020 12:07
Період уточнень:
23 черв. 2020 14:58 – 26 черв. 2020 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Враховуючи статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі», Положення про уповноважену особу, що затверджене рішенням Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області від 14.05.2020 №81-Ср, у відповідності до положень статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VІІІ зі змінами та доповненнями (надалі за текстом – Закон). Уповноваженою особою Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області було оприлюднено оголошення про проведення спрощеної процедури на закупівлю робіт: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Лиманка, ж/м «Золота Гірка» зупинка Пивзавод «Люстдорф» (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45310000-3 Електромонтажні роботи)» у зв’язку із наявністю підстав для відміни спрощеної закупівлі та вжиття з цим заходів, передбачених частини 19 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі». ВИРІШИЛА: 1. Відмінити спрощену закупівлю згідно з предметом закупівлі: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Лиманка, ж/м «Золота Гірка» зупинка Пивзавод «Люстдорф» (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45310000-3 Електромонтажні роботи)» з підстави, що передбачена згідно частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарі, робіт чи послуг. 2. Повідомлення про відміну закупівлі оприлюднити в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня ухвалення цього рішення згідно з статті 10 та частини 19 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 лип. 2020 14:42
Не вказано 1 лип. 2020 14:42

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05582159
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65496, Одеська область, смт. Таїрове, Одеська обл., селище міського типу Таїрове, ВУЛ.40 РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, 25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Човгун Ілона Валеріївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380487930409
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виконання робіт по «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Лиманка, ж/м «Золота Гірка» зупинка Пивзавод «Люстдорф», згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013. (Код ДК 021:2015 -45310000-3 Електромонтажні роботи)

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роб.

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 черв. 2020 14:57
Не вказано 23 черв. 2020 14:57
Не вказано 23 черв. 2020 14:57
Не вказано 23 черв. 2020 14:57
Електронний підпис 23 черв. 2020 14:57
Не вказано 23 черв. 2020 14:57
Не вказано 23 черв. 2020 14:57

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за виконані роботи здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами форм КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт».

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
174 903,45 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
874,52 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської області

Вас може зацікавити

Послуги по поточному ремонту кабельної лінії 10 кВ
Послуги по поточному ремонту кабельної лінії 10 кВ
Ім'я:
Лук′яненко Анатолій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
14321512
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

141 003,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з електромонтажних робіт за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 36 – підключення генератора до внутрішньої електромережі (ДК 021:2015-45310000-3 Електромонтажні роботи)
Послуги з електромонтажних робіт за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 36 – підключення генератора до внутрішньої електромережі (ДК 021:2015-45310000-3 Електромонтажні роботи)
Ім'я:
Оксана Співак
E-mail: [email protected] Телефон: +380532631618 ЄДРПОУ:
38503179
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

270 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Мілютенка, 15 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Поточний ремонт внутрішньобудинкових систем електропостачання житлового будинку за адресою: вулиця Мілютенка, 15 у Деснянському районі м. Києва за ДК 021:2015 (CPV) 45310000-3 Електромонтажні роботи
Ім'я:
Аміров Дмитро Ібрагімович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445159374 ЄДРПОУ:
39605452

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

110 800,00 грн без ПДВ

Дивитись