Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 221+610 – км 222+980 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Mова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська (відповідно до тендерної документації)

Current and middle repair of principal motor road H-03 Zhytomyr – Chernivtsi on the section km 221+610 – km 222+980 (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and electricity transmissions, highway, roads, airfields and railway roads; alignment of surfaces)

Language (languages) in which tender proposals should be prepared - Ukrainian (according to tender documentation)

Очікувана вартість

22 885 768,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 23 черв. 2020 17:03

до 28 лип. 2020 15:00

Прекваліфікація

з 28 лип. 2020 15:03

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 черв. 2020 17:03 – 28 лип. 2020 15:00
Період уточнень:
23 черв. 2020 17:03 – 18 лип. 2020 15:00
Відповіді на питання до:
28 лип. 2020 15:00
Оскарження умов тендера:
23 черв. 2020 17:03 – 24 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
13 лип. 2020 18:17

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25879878
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 29000, Хмельницька область, Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 77
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Адуканець Леся Василівна (Adukanets Lesia Vasylivna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380382783250
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-03 Житомир – Чернівці на ділянці км 221+610 – км 222+980 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). Джерело фінансування закупівлі - Державний бюджет України

Current and middle repair of principal motor road H-03 Zhytomyr – Chernivtsi on the section km 221+610 – km 222+980 (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and electricity transmissions, highway, roads, airfields and railway roads; alignment of surfaces). Source of procurement financing is the state budget of Ukraine

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 23 черв. 2020 17:00
Документи закупівлі 23 черв. 2020 17:00
Електронний підпис 23 черв. 2020 17:00
Електронний підпис 23 черв. 2020 17:00
Не вказано 13 лип. 2020 18:16
Проєкт договору 23 черв. 2020 17:00
Документи закупівлі 13 лип. 2020 18:16
Технічні специфікації 23 черв. 2020 17:00

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Відповідно до умов проекту договору
Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Відповідно до умов проекту договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
22 885 768,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
228 857,68 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
228 857,70 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Ім'я:
Ірина Щетинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380985893163 ЄДРПОУ:
39127865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Електронний підпис 27 лип. 2020 16:25
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Електронний підпис 27 лип. 2020 16:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Цінова пропозиція 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Кошторис 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 27 лип. 2020 16:23

Статус:

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Аварійні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070602 Колочава - Усть-Чорна - Калини - Бедевля км 29+556 - км 29+676 (експлуатаційне утримання)
Аварійні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070602 Колочава - Усть-Чорна - Калини - Бедевля км 29+556 - км 29+676 (експлуатаційне утримання)
Ім'я:
Ковш Норберт Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380681977059 ЄДРПОУ:
43427067

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

20 350 629,17 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт вул. Бориспільська, від пров. Ігоря Качуровського до вул. Санаторна, в Дарницькому районі м. Києва (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт вул. Бориспільська, від пров. Ігоря Качуровського до вул. Санаторна, в Дарницькому районі м. Києва (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і з...
Ім'я:
Євтушенко Тетяна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380633129254 ЄДРПОУ:
31722818
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 631 599,17 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-14 Кам'янське − Петриківка − Магдалинівка, км 6+000 − км 8+195 (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-14 Кам'янське − Петриківка − Магдалинівка, км 6+000 − км 8+195 (окремими ділянками), Дніпропетровська область (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електр...
Ім'я:
Клейман Ганна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380567913774 ЄДРПОУ:
25843931
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 718 839,17 грн без ПДВ

Дивитись