Виконання робіт по «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців (Кладовище)», згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013.
(Код ДК 021:2015 -45310000-3 Електромонтажні роботи)
Виконання робіт по «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців (Кладовище)», згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013.
з 23 черв. 2020 12:29
до 26 черв. 2020 15:00
з 26 черв. 2020 15:00
до 1 лип. 2020 15:00
з 2 лип. 2020 14:50
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг
Пояснення
Враховуючи статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі», Положення про уповноважену особу, що затверджене рішенням Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області від 14.05.2020 №81-Ср, у відповідності до положень статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VІІІ зі змінами та доповненнями (надалі за текстом – Закон). Уповноваженою особою Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області було оприлюднено оголошення про проведення спрощеної процедури на закупівлю робіт: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с Сухий Лиман, вул. Чорноморців (Кладовище) (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45310000-3 Електромонтажні роботи)» у зв’язку із наявністю підстав для відміни спрощеної закупівлі та вжиття з цим заходів, передбачених частини 19 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі». ВИРІШИЛА: 1. Відмінити спрощену закупівлю згідно з предметом закупівлі: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с Сухий Лиман, вул. Чорноморців (Кладовище) (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45310000-3 Електромонтажні роботи)» з підстави, що передбачена згідно частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарі, робіт чи послуг. 2. Повідомлення про відміну закупівлі оприлюднити в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня ухвалення цього рішення згідно з статті 10 та частини 19 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 лип. 2020 14:34 | |
| Електронний підпис | 1 лип. 2020 14:34 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Виконання робіт по «Організація дорожнього руху на нерегульованому пішохідному переході з системою світлодіодного освітлення за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців (Кладовище)», згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013. (Код ДК 021:2015 -45310000-3 Електромонтажні роботи)
Код ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
|
Кількість: 1 роб. |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
|
|
||
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
|
|
||
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
| Електронний підпис | 23 черв. 2020 13:58 | |
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
| Не вказано | 23 черв. 2020 12:28 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Таїровська селищна рада Овідіопольського району Одеської областіВас може зацікавити
325 000,00 грн з ПДВ
Дивитись252 028,19 грн без ПДВ
Дивитись279 109,00 грн без ПДВ
Дивитись