ДК 021:2015 – 33690000-3 «Лікарські засоби різні»

Очікувана вартість

500 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 18 черв. 2020 16:09

до 6 лип. 2020 16:00

Аукціон

з 7 лип. 2020 11:59

до 7 лип. 2020 12:26

Кваліфікація

з 7 лип. 2020 12:26

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 черв. 2020 16:09 – 6 лип. 2020 16:00
Початок аукціону:
7 лип. 2020 11:59 – 7 лип. 2020 12:26
Період уточнень:
18 черв. 2020 16:09 – 26 черв. 2020 16:00
Відповіді на питання до:
6 лип. 2020 16:00
Оскарження умов тендера:
18 черв. 2020 16:09 – 2 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 черв. 2020 16:12

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

У відповідності до п.2,ч.1,ст.32 Закону України Про публічні закупівлі в новій редакції неможливе усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель. У зв'язку із виявленою технічною помилкою, а саме: розбіжність в кількості запланованих одиниць виміру лікарських засобів різних по позиції № 30 - Лізуючий реагент для гематологічного аналізатора, набір1л - 30 наборів (згідно ідентифікатору рядка плану UA-P-2020-06-18-003325-a) з кількістю заявлених одиниць виміру лікарських засобів різних в тендерній документації при проведенні відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі в електронній системі. UA-2020-06-18-004665-b) по позиції № 30 - Лізуючий реагент для гематологічного аналізатора, набір1л - 60 наборів, неможливо заверщити процедуру закупівлі відкритих торгів - код ДК 021:2015 - 33690000-3 «Лікарські засоби різні» Відповідно, виявлені невідповідності не дозволяють завершити процедуру закупівлі відкритих торгів - код ДК 021:2015 - 33690000-3 «Лікарські засоби різні»

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 лип. 2020 14:36
Електронний підпис 14 лип. 2020 14:37

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43288621
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 58001, Чернівецька область, Чернівці, вулиця Головна, будинок 137
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шелест Тетяна Анатоліївна (Shelest Tetyana)
Володіння мовою:
Телефон:
380506604786
E-mail:
Факс:
037251-4745

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Діагностичний набір для визначення концентрації глюкози

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53301 Глюкоза IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз

Кількість:

5 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Діагностичний набір для визначення концентрації загального білка

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 30181 Набір реагентів для вимірювання загальних білків

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Діагностичний набір для визначення концентрації загального білірубіну

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53229 Загальний білірубін IVD, набір, спектрофотометричний аналіз

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Діагностичний набір для визначення концентрації прямого білірубіну

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD, набір, спектрофотометричний аналіз

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Діагностичний набір для визначення концентрації сечовини

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53587 Сечовина (Urea) IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз

Кількість:

5 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
6

Діагностичний набір для визначення концентрації креатиніну

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53251 Креатинін IVD, набір, спектрофотометричний аналіз

Кількість:

19 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
7

Діагностичний набір для визначення активності аланінамінотрансферази

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 38556 Набір аланін-амінотрансферази

Кількість:

15 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
8

Діагностичний набір для визначення активності аспартатамінотрансферази

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 38499 Комплект для визначення активності аспартат амінотрансферази

Кількість:

15 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
9

Діагностичний набір для визначення концентрації холестерину

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53359 Загальний холестерин IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз

Кількість:

4 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
10

Діагностичний набір для визначення концентрації сечової кислоти

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 30183 Набір реагентів для вимірювання сечової кислоти

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
11

Діагностичний набір для визначення активності лужної фосфатази

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 33165 Набори лужної фосфатази

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
12

Контрольна сироватка норма

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD, контрольний матеріал

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
13

Контрольна сироватка патологія

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD, контрольний матеріал

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
14

Діагностичний набір для визначення концентрації холестерину ліпопротеїнів високої густини (HDL) прямого

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD, реагент

Кількість:

2 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
15

Діагностичний набір для визначення концентрації холестерину ліпопротеїнів низької густини (LDL) прямого

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD, реагент

Кількість:

2 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
16

Діагностичний набір для визначення концентрації тригліцеридів

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53462 Тригліцериди IVD, реагент

Кількість:

1 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
17

Діагностичний набір для визначення активності гама-глутамілтрансферази

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53030 Гама-глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD, реагент

Кількість:

1 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
18

Діагностичний набір для визначення концентрації фосфору

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 59123 Неорганічний фосфат (PO43-) ІВД, набір, спектрофотометричний аналіз

Кількість:

8 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
19

Кислотний промивний розчин для автоматичного біохімічного аналізатора

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Кількість:

2 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
20

Лужний промивний розчин для автоматичного біохімічного аналізатора

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Кількість:

2 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
21

Діагностичний набір для визначення концентрації альбуміну

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53597 Альбумін IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз

Кількість:

1 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
22

Діагностичний набір для визначення концентрації креатиніну

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53251 Креатинін IVD, набір, спектрофотометричний аналіз

Кількість:

2 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
23

Діагностичний набір для визначення концентрації сечової кислоти

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 53583 Сечова кислота IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз

Кількість:

1 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
24

Діагностичний набір для визначення концентрації заліза

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 54762 Залізо IVD, реагент

Кількість:

1 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
25

Протромбіновий час, рідкий LIQUID (з хлоридом кальцію)

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 30591 Набір реагентів для вимірювання протромбінового часу (ПЧ) IVD

Кількість:

12 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
26

АЧТЧ (рідкий)

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 55981 Активований частковий тромбопластиновий час IVD, набір, аналіз утворення згустку

Кількість:

3 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
27

Розчин кальцію хлорид

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 30593 Кальцію хлорид. Реагент для аналізу утворення згустку IVD

Кількість:

2 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
28

Контрольна плазма Control I-ІІ (для показників ПЧ, АЧTЧ, TЧ (тільки Cont I), Фібриноген , АТ ІІІ)

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 55996 Численні фактори згортання IVD, набір, аналіз утворення згустку

Кількість:

1 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
29

Розчинник для гематологічного аналізатора

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 55854 Підрахунок клітин крові IVD, набір

Кількість:

68 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
30

Лізуючий реагент для гематологічного аналізатора

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 55854 Підрахунок клітин крові IVD, набір

Кількість:

30 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
31

Очищуючий реагент для гематологічного аналізатора

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Кількість:

34 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
32

Очищуючий реагент

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Кількість:

34 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
33

Ферментний Очищуючий Реагент

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 63377 Засіб очищення приладу / аналізатора ІВД

Кількість:

5 набір

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
34

Контроль гематологічний норма

Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Код GMDN: 55866 Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал

Кількість:

5 Флакон

Період доставки:

20 лип. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 18 черв. 2020 16:10
Електронний підпис 18 черв. 2020 16:12
Не вказано 7 лип. 2020 12:26
Не вказано 7 лип. 2020 12:26

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
500 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Буднік Оксана Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673417394 ЄДРПОУ:
2777901869

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лип. 2020 09:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 09:53
Електронний підпис 6 лип. 2020 09:54
Цінова пропозиція 6 лип. 2020 09:53
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 09:53
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 09:53
Технічні специфікації 6 лип. 2020 09:53
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 09:53
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 09:53
Технічні специфікації 6 лип. 2020 09:53

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 7 лип. 2020 12:26

Пропозиція

460 129,96 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
ФОП Бондаренко Лілія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380672718114 ЄДРПОУ:
2922506948

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лип. 2020 13:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 12:43
Електронний підпис 6 лип. 2020 13:43
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 12:43
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 12:43
Цінова пропозиція 6 лип. 2020 12:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 12:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 12:43
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 12:43

Пропозиція

462 500,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Акімова Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674298157 ЄДРПОУ:
33495882

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лип. 2020 13:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 13:38
Електронний підпис 6 лип. 2020 13:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 13:38
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 13:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 13:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2020 13:38
Підтвердження відповідності 6 лип. 2020 13:38
Цінова пропозиція 6 лип. 2020 13:38

Пропозиція

470 034,55 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Відсутній

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника обласне комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

Вас може зацікавити

Фармацевтична продукція (Аргінін гідрохлорид (ТІВОРТІН), розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 мл, Калію хлорид (КАЛІЮ ХЛОРИД) розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл, Йогексол, (ЙОГЕКСОЛ 350), розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл)
Фармацевтична продукція (Аргінін гідрохлорид (ТІВОРТІН), розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 мл, Калію хлорид (КАЛІЮ ХЛОРИД) розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл, Йогексол, (ЙОГЕКСОЛ 350), розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 1...
Ім'я:
ТУРУБАРОВА ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: +380442543212 Факс:
+380442543212
ЄДРПОУ:
22863747

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

455 140,19 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби, МНН: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 50 мл, Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 200 мл, Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл
Лікарські засоби, МНН: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 50 мл, Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 200 мл, Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл
Ім'я:
Магаль Оксана Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322349083 ЄДРПОУ:
08160677

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

911 028,04 грн без ПДВ

Дивитись
Фармацевтична продукція за кодом CPV за ДК 021:2015-33600000-6 (Sodium chloride (Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл))
Фармацевтична продукція за кодом CPV за ДК 021:2015-33600000-6 (Sodium chloride (Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл))
Ім'я:
Кучерук Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380688183335 ЄДРПОУ:
01982591

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

420 600,00 грн без ПДВ

Дивитись