ДК 021:2015: код 39710000-2 «Електричні побутові прилади» (Шафа жарова, Котли варочні, Морозильна камера побутова, Холодильник, Електропательня промислова, Бойлер для нагрівання води, Електроплита промислова)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів 1. Найменування замовника: Відділ освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області. 2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 38500907. 4. Місцезнаходження замовника: вул. Центральна, буд. 139, м. Долинська, Кіровоградська обл., 28500. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Біла Юлія Миколаївна, голова тендерного комітету Відділу освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області, e-mail: [email protected], тел. +380523420092. 6. Вид предмета закупівлі: товари. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Шафа жарова, Котли варочні, Морозильна камера побутова, Холодильник, Електропательня промислова, Бойлер для нагрівання води, Електроплита промислова. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 39710000-2 «Електричні побутові прилади» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: Шафа жарова -1 шт, Котли варочні – 2 шт., Морозильна камера побутова – 1 шт, Холодильник – 1 шт., Електропательня промислова – 1 шт., Бойлер для нагрівання води – 1 шт., Електроплита промислова – 2 шт. 10. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. О. Бочковського, буд. 13, м. Долинська, Кіровоградська обл., 28500 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»). 11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 15.08.2020 року. 12. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації, на поточний рахунок Продавця, протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. 13. Очікувана вартість предмета закупівлі: 273 330,00 грн. (двісті сімдесят три тисячі триста тридцять грн. 00 коп.) з ПДВ. 14. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 15. Джерело фінансування закупівлі: кошти обласного бюджету – 246 000,00 грн. (двісті сорок шість тисяч грн. 00 коп.); кошти районного бюджету – 27 330,00 грн. (двадцять сім тисяч триста тридцять грн. 00 коп.). 16. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 2 733,30 грн. (дві тисячі сімсот тридцять три грн. 30 коп.) – 1% від очікуваної вартості. 17. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 18. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 19. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «06» липня 2020 року час 00:00 год. 20. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 21. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 23. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 24. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 25. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».

Очікувана вартість

273 330,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 18 черв. 2020 10:53

до 6 лип. 2020 00:00

Аукціон

з 6 лип. 2020 15:21

до 6 лип. 2020 15:54

Кваліфікація

з 6 лип. 2020 15:54

до 23 лип. 2020 15:32

Пропозиції розглянуто

з 23 лип. 2020 15:32

до 3 серп. 2020 11:29

Подання пропозицій:
18 черв. 2020 10:53 – 6 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
6 лип. 2020 15:21 – 6 лип. 2020 15:54
Період уточнень:
18 черв. 2020 10:53 – 26 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
6 лип. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
18 черв. 2020 10:53 – 2 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 черв. 2020 10:55

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38500907
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинський р-н, м. Долинська , вул. Центральна, буд. 139
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Миколаївна Біла
Володіння мовою:
Телефон:
+380523420092
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шафа жарова

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. О. Бочковського, буд. 13 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»)
2

Котли варочні

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 15 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. О. Бочковського, буд. 13 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»)
3

Морозильна камера побутова

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. О. Бочковського, буд. 13 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»)
4

Холодильник

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. О. Бочковського, буд. 13 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»)
5

Електропательня промислова

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. О. Бочковського, буд. 13 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»)
6

Бойлер для нагрівання води

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. О. Бочковського, буд. 13 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»)
7

Електроплита промислова

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 15 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. О. Бочковського, буд. 13 (Комунальний заклад «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 черв. 2020 10:53
Не вказано 6 лип. 2020 15:54
Не вказано 6 лип. 2020 15:54
Не вказано 18 черв. 2020 10:53
Не вказано 18 черв. 2020 10:53
Не вказано 18 черв. 2020 10:53
Не вказано 18 черв. 2020 10:53
Електронний підпис 18 черв. 2020 10:55
Не вказано 18 черв. 2020 10:53
Не вказано 18 черв. 2020 10:53

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації, на поточний рахунок Продавця, протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
273 330,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 733,30 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Платон Анатолій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380991641394 ЄДРПОУ:
2682417411

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лип. 2020 17:34
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лип. 2020 17:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лип. 2020 17:29
Електронний підпис 5 лип. 2020 17:34
Електронний підпис 5 лип. 2020 17:34
Технічні специфікації 5 лип. 2020 17:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2020 12:58
Витяг з реєстру 21 лип. 2020 12:56
Не вказано 21 лип. 2020 12:58

Пропозиція

237 490,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Перанський Віктор Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380955172072 ЄДРПОУ:
2845111718

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лип. 2020 17:32
Електронний підпис 5 лип. 2020 17:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лип. 2020 17:30
Технічні специфікації 5 лип. 2020 17:30

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 21 лип. 2020 12:59
Не вказано 21 лип. 2020 13:03
Електронний підпис 21 лип. 2020 13:04

Пропозиція

237 500,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Ковтун Людмила Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969965188 ЄДРПОУ:
2211914182

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лип. 2020 21:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лип. 2020 21:52
Технічні специфікації 5 лип. 2020 21:52
Електронний підпис 5 лип. 2020 21:54

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 21 лип. 2020 13:04
Не вказано 22 лип. 2020 09:53
Електронний підпис 22 лип. 2020 09:54

Пропозиція

273 275,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Валерія
E-mail: [email protected] Телефон: +380679909225 ЄДРПОУ:
39224504
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лип. 2020 19:57
Не вказано 5 лип. 2020 19:56
Не вказано 5 лип. 2020 19:56
Не вказано 24 лип. 2020 13:59
Не вказано 24 лип. 2020 13:59
Не вказано 24 лип. 2020 13:59
Не вказано 5 лип. 2020 19:56
Не вказано 5 лип. 2020 19:56
Не вказано 24 лип. 2020 13:59
Не вказано 24 лип. 2020 13:59
Не вказано 24 лип. 2020 13:59
Не вказано 24 лип. 2020 13:59
Електронний підпис 5 лип. 2020 19:57
Електронний підпис 5 лип. 2020 19:57
Електронний підпис 5 лип. 2020 19:57
Не вказано 24 лип. 2020 13:59

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 23 лип. 2020 16:34
Електронний підпис 23 лип. 2020 15:32
Довідка 23 лип. 2020 15:33
Не вказано 23 лип. 2020 15:32
Витяг з реєстру 22 лип. 2020 09:54

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 серп. 2020 11:29
Не вказано 3 серп. 2020 11:28

Пропозиція

273 300,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олег Стадійчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380675571797 ЄДРПОУ:
26614886
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

520 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Електричні побутові прилади (Плита електрична 6 конфорочна. Сковорода електрична перекидна. Морозильна скриня 500 л. Багатофункціональна кухонна машина)
Електричні побутові прилади (Плита електрична 6 конфорочна. Сковорода електрична перекидна. Морозильна скриня 500 л. Багатофункціональна кухонна машина)
Ім'я:
Гайдук Владислав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673959741 ЄДРПОУ:
03308388

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тимощук Іванна Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332746154 ЄДРПОУ:
05477296

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

474 908,00 грн без ПДВ

Дивитись