Реконструкція пішохідного тротуару по вул. Тетерівській в с. Станишівка, Житомирського району, Житомирської області (код ДК 021:2015 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)

ідентифікаційний код замовника - 04348444, категорія замовника - орган місцевого самоврядування, місце виконання робіт - пішохідний тротуар по вул.Тетерівській в с. Станишівка, Житомирського району, Житомирської області

Очікувана вартість

1 213 120,80 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 17 черв. 2020 09:58

до 23 черв. 2020 10:00

Прийом пропозицій

з 23 черв. 2020 10:00

до 2 лип. 2020 10:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 черв. 2020 10:00 – 2 лип. 2020 10:00
Період уточнень:
17 черв. 2020 09:58 – 23 черв. 2020 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

при оприлюдненні оголошення про проведення вказаної спрощеної закупівлі уповноваженою особою було допущено технічну помилку, а саме: було оприлюднено оголошення із особистого кабінету Цьмоха О.Р. (голова тендерного комітету), а не із особистого кабінету уповноваженої особи по спрощеним закупівлям Заруцької О.О.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 черв. 2020 16:03
Електронний підпис 22 черв. 2020 16:04

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04348444
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 12430, Житомирська область, Житомирський р-н, с. Станишівка, Вул. Кооперативна, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександр Цьмох
Володіння мовою:
Телефон:
492744
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція пішохідного тротуару по вул. Тетерівській в с. Станишівка, Житомирського району, Житомирської області (код ДК 021:2015 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 30 черв. 2021

Місце доставки:

Україна, 12430, Житомирська область, Житомирський район, село Станишівка, вул. Кооперативна, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 черв. 2020 10:00
Не вказано 17 черв. 2020 09:58
Технічні специфікації 17 черв. 2020 09:58
Проєкт договору 17 черв. 2020 09:58
Не вказано 17 черв. 2020 09:58

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Оплата виконаних робіт проводиться поетапно проміжними платежами по мірі виконання робіт та в межах фактичних надходжень на реєстраційний рахунок Замовника. Замовник здійснює платежі за виконані роботи на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (ПФ № КБ-2в) та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ПФ № КБ-3) протягом п'яти робочих днів після надходження коштів з бюджету на реєстраційний рахунок Замовника. Оплата за виконані роботи здійснюється в межах фактичних надходжень на реєстраційний рахунок Замовника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 213 120,80 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 066,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Станишівська сільська рада

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення зі сторони центрального входу головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці» (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення зі сторони центрального входу головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці» (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного...
Ім'я:
Марина Миколюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380973993469 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39183149
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 272 784,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт приміщення №*для розміщення обладнання * у будівлі №* в/м № *
Капітальний ремонт приміщення №*для розміщення обладнання * у будівлі №* в/м № *
Ім'я:
Бондаренко Ігор Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444544219 ЄДРПОУ:
24978319
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 411 152,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, вулиця Бажанського, 111а
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі: коридору, кухні, спортзалу, роздягальні, технічного поста, санвузла та душової кімнати 15 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області, адреса: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Заставна, ...
Ім'я:
Ситник Ярослав Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380372523210 Факс:
+380372572547
ЄДРПОУ:
38289513

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 284 473,30 грн без ПДВ

Дивитись