фарби для навчальних закладів Гайсинського району Вінницької області

Очікувана вартість

189 725,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 15 черв. 2020 16:24

до 19 черв. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 19 черв. 2020 00:00

до 25 черв. 2020 00:00

Аукціон

з 25 черв. 2020 11:38

до 25 черв. 2020 12:11

Кваліфікація

з 25 черв. 2020 12:11

до 1 лип. 2020 11:53

Пропозиції розглянуто

з 1 лип. 2020 11:53

до 9 лип. 2020 11:03

Подання пропозицій:
19 черв. 2020 00:00 – 25 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
25 черв. 2020 11:38 – 25 черв. 2020 12:11
Період уточнень:
15 черв. 2020 16:24 – 19 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40416427
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Войтенко Аліна Василівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380433423116
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

фарби для навчальних закладів Гайсинського району Вінницької області

Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби

Кількість:

16 найменувань

Період доставки:

до 31 лип. 2020

Місце доставки:

Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, будинок 52

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 15 черв. 2020 16:25
Документи закупівлі 15 черв. 2020 16:25
Електронний підпис 15 черв. 2020 16:27
Документи закупівлі 15 черв. 2020 16:25
Не вказано 25 черв. 2020 12:11
Не вказано 25 черв. 2020 12:11
Проєкт договору 15 черв. 2020 16:25
Технічні специфікації 15 черв. 2020 16:25

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Категорія замовника:3 категорія, юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: технічні, якісні, та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
189 725,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
950,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ФОП ЗАДВОРНА В.М.
E-mail: [email protected] Телефон: +380971522809 ЄДРПОУ:
2330405562

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 24 черв. 2020 15:37
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 25 черв. 2020 14:50
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Електронний підпис 24 черв. 2020 15:37
Електронний підпис 24 черв. 2020 15:37
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:32
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:32
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33
Не вказано 24 черв. 2020 15:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 1 лип. 2020 11:52
Електронний підпис 1 лип. 2020 11:53

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лип. 2020 11:03
Підписаний договір 9 лип. 2020 11:00

Пропозиція

127 940,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Товариство з додатковою відповідальністю "Дніпродзержинський лакофарбовий завод "СПЕКТР"
E-mail: [email protected] Телефон: +380967684528 ЄДРПОУ:
13422783

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 черв. 2020 11:53
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Електронний підпис 22 черв. 2020 11:53
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49
Не вказано 22 черв. 2020 11:49

Пропозиція

127 941,96 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Вечьоркін Олексій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380632860032 ЄДРПОУ:
43184672

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 черв. 2020 13:29
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Електронний підпис 23 черв. 2020 13:29
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27
Не вказано 23 черв. 2020 13:27

Пропозиція

128 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Колос Руслана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 080673021441, Факс:
0432556166
ЄДРПОУ:
13323621

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 черв. 2020 17:50
Технічні специфікації 23 черв. 2020 17:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2020 17:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2020 17:49
Підтвердження відповідності 23 черв. 2020 17:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2020 17:49
Цінова пропозиція 23 черв. 2020 17:48
Електронний підпис 23 черв. 2020 17:50

Пропозиція

131 200,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Фарба акрилова водоемульсійна фасадна мат біл 14 кг Емаль алкідна ПФ-115 біла 2,8 кг Емаль алкідна ПФ-115 сіра 2,8 кг Емаль алкідна ПФ-115 чорна 2,8 кг
Фарба акрилова водоемульсійна фасадна мат біл 14 кг Емаль алкідна ПФ-115 біла 2,8 кг Емаль алкідна ПФ-115 сіра 2,8 кг Емаль алкідна ПФ-115 чорна 2,8 кг
Ім'я:
Заволока Анна Богданівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380972508086 ЄДРПОУ:
14321831
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

215 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба гумова – 44810000-1)
ДК 021:2015 – 44810000-1 – Фарби (Фарба гумова – 44810000-1)
Ім'я:
Гладун Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

109 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Фарба (2 лоти) (Код ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби)
Фарба (2 лоти) (Код ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби)
Ім'я:
Федан Іван Степанович
E-mail: [email protected] Телефон: +380986627634 ЄДРПОУ:
00492990

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

262 000,00 грн без ПДВ

Дивитись