«Капітальний ремонт даху будівлі № 2 КЗ «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» за адресою: вул. Шевченко, 32-Г в с. Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області. Корегування» (Код ДК 021-2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)

Очікувана вартість

2 472 439,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 12 черв. 2020 11:35

до 5 лип. 2020 14:34

Аукціон

з 6 лип. 2020 12:06

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 черв. 2020 11:35 – 5 лип. 2020 14:34
Початок аукціону:
6 лип. 2020 12:06
Період уточнень:
12 черв. 2020 11:35 – 25 черв. 2020 14:34
Відповіді на питання до:
5 лип. 2020 14:34
Оскарження умов тендера:
12 черв. 2020 11:35 – 1 лип. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
26 черв. 2020 14:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лип. 2020 15:37
Електронний підпис 3 лип. 2020 15:39

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40210421
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 51464, Дніпропетровська область, с. Богданівка, Павлоградський район, вул. ЖОВТНЕВА, 35А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Сапожнікова
Володіння мовою:
Телефон:
+380993364365
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт даху будівлі № 2 КЗ «Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» за адресою: вул. Шевченко, 32-Г в с. Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області. Корегування» (Код ДК 021-2015 – 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51464, Дніпропетровська область, с. Богданівка Павлоградський район , вул. Шевченко, 32Г,

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 26 черв. 2020 14:34
26 черв. 2020 14:34
Документи закупівлі 12 черв. 2020 11:35
12 черв. 2020 11:35
Проєкт договору 26 черв. 2020 14:34
Проєкт договору 12 черв. 2020 11:35
Документи закупівлі 26 черв. 2020 14:34
Електронний підпис 12 черв. 2020 11:37
Електронний підпис 12 черв. 2020 11:37

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
3 ( банківські )
Опис:
Джерело фінансування - Державний бюджет.Розрахунки за виконані роботи здійснюються на підставі довідки про вартість виконаних робіт за формою № КБ-3 та Акта приймання-передачі виконаних робіт за формою № КБ-2В підписаними уповноваженими представниками Сторін (для цілей складання проекту договору про закупівлю за результатами цих відкритих торгів учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції довідку з обслуговуючого банку (банків) про наявність рахунків в банківських установах та про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами (сканована (-і) довідка (-и) з оригіналу) станом не більше тижневої давнини відносно кінцевого строку подання тендерних пропозицій). Розрахунки здійснюються протягом 3-ох банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за виконані роботи здійснюватиметься протягом 3-ох банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення та фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 472 439,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 362,19 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
12 362,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області

Вас може зацікавити

Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. Енергетиків, 12, вул. Будівельників, 2, вул. Будівельників, 8, вул. Будівельників, 5, Будівельників, 12 (тренажери), вул. Будівельників, 12, вул. Будівельників, 13, вул. Будівельників, 14, вул. Вишнева, вул. Зв'язку, 3, вул. Зв'язку, 5, вул. Юності, 11, вул. Юності, 15, просп. Дніпровський, 2, просп. Дніпровський, 17, просп. Дніпровський, 21, просп. Дніпровський, 23, просп. Дніпровський, 25, район набережної м. Українки, Обухівського району, Київської області)
Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. ...
Ім'я:
Юлія Шахова
E-mail: [email protected] Телефон: +380998540240 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24884653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 184 054,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 943 777,00 грн без ПДВ

Дивитись