ДК 021:2015 – 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь" (Поточний середній ремонт окремих ділянок дороги по вулиці Василя Стуса в місті Кролевець Сумської
області)
Категорія замовника-орган місцевого самоврядування
з 10 черв. 2020 10:27
до 29 черв. 2020 17:00
з 30 черв. 2020 13:36
до 30 черв. 2020 13:57
з 30 черв. 2020 13:57
до 6 лип. 2020 16:24
з 6 лип. 2020 16:24
до 22 лип. 2020 15:32
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 – 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь" (Поточний середній ремонт окремих ділянок дороги по вулиці Василя Стуса в місті Кролевець Сумської області). Вид закупівлі - відкриті торги (конкурентна процедура закупівлі). Вид предмета закупівлі: послуги. Категорія замовника-орган місцевого самоврядування. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: усі документи, що готуються замовником та усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою; у разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку (тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст,
Код ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 41300, Сумська область, Кролевецький район, місто Кролевець, вулиця Василя Стуса |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 10 черв. 2020 10:27 | |
| Документи закупівлі | 10 черв. 2020 10:27 | |
| Не вказано | 30 черв. 2020 13:57 | |
| Не вказано | 30 черв. 2020 13:57 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 10 черв. 2020 10:27 | |
| Проєкт договору | 17 черв. 2020 09:17 | |
| Документи закупівлі | 17 черв. 2020 09:17 | |
| Документи закупівлі | 17 черв. 2020 09:17 | |
| Технічні специфікації | 17 черв. 2020 09:17 | |
| Електронний підпис | 10 черв. 2020 10:29 | |
| Електронний підпис | 10 черв. 2020 10:29 | |
|
|
||
| Не вказано | 17 черв. 2020 09:17 | |
| Документи закупівлі | 17 черв. 2020 09:17 | |
| Проєкт договору | 10 черв. 2020 10:27 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 26 черв. 2020 15:46 |
| Підтвердження відповідності | 8 лип. 2020 17:58 | |
| Підтвердження відповідності | 8 лип. 2020 17:58 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Цінова пропозиція | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 8 лип. 2020 17:58 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Кошторис | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 8 лип. 2020 17:58 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Електронний підпис | 26 черв. 2020 15:46 | |
| Електронний підпис | 26 черв. 2020 15:46 | |
| Електронний підпис | 26 черв. 2020 15:46 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Підтвердження відповідності | 26 черв. 2020 15:41 | |
| Кошторис | 26 черв. 2020 15:41 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 6 лип. 2020 16:25 |
| Витяг з реєстру | 30 черв. 2020 13:58 | |
| Ліцензія | 6 лип. 2020 16:22 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 7 лип. 2020 17:08 |
| Ліцензія | 6 лип. 2020 16:22 | |
| Електронний підпис | 6 лип. 2020 16:24 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 22 лип. 2020 15:22 | |
| Електронний підпис | 22 лип. 2020 15:29 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 25 черв. 2020 17:59 |
| Підтвердження відповідності | 25 черв. 2020 17:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 черв. 2020 17:50 | |
| Кошторис | 25 черв. 2020 17:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 черв. 2020 17:50 | |
| Електронний підпис | 25 черв. 2020 17:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 черв. 2020 17:50 | |
| Підтвердження відповідності | 25 черв. 2020 17:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 черв. 2020 17:50 | |
| Підтвердження відповідності | 25 черв. 2020 17:50 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління житлово-комунального господарства, будівництва та комунальної власності Кролевецької міської радиВас може зацікавити
1 532 719,17 грн без ПДВ
Дивитись1 631 611,00 грн без ПДВ
Дивитись734 220,83 грн без ПДВ
Дивитись