роботи по проекту: «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту зі штучним покриттям в СЗШ І-ІІІ ступенів, розташованого по вул. Центральна, 65 в с. Гордіївка Тростянецького району Вінницької області» (коригування)»
закупівля здійснюється з метою виконання робіт по проекту
Причина скасування закупівлі
Причина
непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)
Пояснення
на підставі пункту 5 частини восьмої статті 40 Закону, а саме у разі непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 серп. 2020 16:30 | |
| Не вказано | 21 серп. 2020 16:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
роботи по проекту: «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту зі штучним покриттям в СЗШ І-ІІІ ступенів, розташованого по вул. Центральна, 65 в с. Гордіївка Тростянецького району Вінницької області» (коригування)»
Код ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 24313, Вінницька область, с. Гордіївка, вул. Центральна ,65 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 черв. 2020 16:57 | |
| Електронний підпис | 4 черв. 2020 17:12 | |
| Електронний підпис | 4 черв. 2020 17:12 | |
| Електронний підпис | 4 черв. 2020 17:12 | |
|
|
||
| Не вказано | 4 черв. 2020 16:57 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 черв. 2020 17:28 | |
| Електронний підпис | 4 черв. 2020 17:28 | |
| Електронний підпис | 4 черв. 2020 17:28 | |
|
|
||
| 4 черв. 2020 17:25 | ||
| 4 черв. 2020 17:25 | ||
Пропозиція
650 700,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Гордіївська сільська радаВас може зацікавити
1 272 784,00 грн без ПДВ
Дивитись1 284 473,30 грн без ПДВ
Дивитись467 855,42 грн без ПДВ
Дивитись