«Капітальний ремонт будівлі Красноградського багатопрофільного ліцею та благоустрою прилеглої до нього території за адресою: вул. 19 Вересня, 119А, м. Красноград, Харківської області»

«Капітальний ремонт будівлі Красноградського багатопрофільного ліцею та благоустрою прилеглої до нього території за адресою: вул. 19 Вересня, 119А, м. Красноград, Харківської області»

Очікувана вартість

40 646 544,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 черв. 2020 15:40

до 19 черв. 2020 00:00

Аукціон

з 19 черв. 2020 14:09

до 19 черв. 2020 14:42

Кваліфікація

з 19 черв. 2020 14:42

до 30 черв. 2020 16:10

Пропозиції розглянуто

з 30 черв. 2020 16:10

до 13 лип. 2020 16:44

Подання пропозицій:
3 черв. 2020 15:40 – 19 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
19 черв. 2020 14:09 – 19 черв. 2020 14:42
Період уточнень:
3 черв. 2020 15:40 – 9 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
19 черв. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
3 черв. 2020 15:40 – 15 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 черв. 2020 15:42

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02146133
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 63304, Харківська область, місто Красноград Красноградський район, вулиця Соборна, будинок 77
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Андрусенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380574472066
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт будівлі Красноградського багатопрофільного ліцею та благоустрою прилеглої до нього території за адресою: вул. 19 Вересня, 119А, м. Красноград, Харківської області»

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 63304, Харківська область, м. Красноград, вул. 19 Вересня, 119А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 черв. 2020 15:40
Не вказано 19 черв. 2020 14:42
Не вказано 19 черв. 2020 14:42
Документи закупівлі 3 черв. 2020 15:40
Проєкт договору 3 черв. 2020 15:40
Електронний підпис 3 черв. 2020 15:42

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
«Замовником» передбачено попередню оплату в розмірі 30% для придбання матеріалів на суму _____в тому числі ПДВ 20% - _____________згідно з рахунком протягом 30 календарних днів здня підписання договору.
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Облік та оплата виконаних робіт здійснюється протягом 30 календарних днів з дня підписання акту виконаних підрядних робіт. Під час проведення процедур закупівель всі документи, що готуються Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Вид закупівлі - аб. 1., п. 5, ч. 2, ст 4 (відкриті торги).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
40 646 544,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
203 232,72 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
200 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА-8"
E-mail: [email protected] Телефон: +380733111601 ЄДРПОУ:
40523950

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 черв. 2020 18:34
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:33
Кошторис 18 черв. 2020 18:33
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:33
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:33
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:33
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:33
Електронний підпис 18 черв. 2020 18:34
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 черв. 2020 14:43
Витяг з реєстру 19 черв. 2020 14:42
Протокол розгляду 24 черв. 2020 14:42

Пропозиція

37 456 891,91 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Не плануємо залучати субпідрядні організації більше 20%
Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША СЛОБОЖАНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503432355 ЄДРПОУ:
37188826

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 черв. 2020 18:52
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 1 лип. 2020 12:19
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 1 лип. 2020 12:19
Підтвердження відповідності 1 лип. 2020 12:19
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Підтвердження відповідності 1 лип. 2020 12:19
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Електронний підпис 18 черв. 2020 18:52
Електронний підпис 18 черв. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 1 лип. 2020 12:19
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 18:50
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 18:51
Підтвердження відповідності 1 лип. 2020 12:19

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 30 черв. 2020 16:10
Довідка 2 лип. 2020 09:00
Протокол розгляду 30 черв. 2020 16:09
Витяг з реєстру 24 черв. 2020 14:43
Електронний підпис 30 черв. 2020 16:10
Довідка 6 лип. 2020 09:02

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 лип. 2020 16:41
Не вказано 13 лип. 2020 16:40

Пропозиція

39 177 678,25 грн з ПДВ

Статус

переможець
Учасник закупівлі ТОВ «ПЕРША СЛОБОЖАНСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» повідомляє про те, що він не планує залучати субпідрядників/співвиконавців до виконання робіт в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю.
Ім'я:
Анікєєв Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380672488502 ЄДРПОУ:
40822050

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 черв. 2020 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2020 16:45
Цінова пропозиція 16 черв. 2020 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2020 16:45
Електронний підпис 16 черв. 2020 16:47
Підтвердження відповідності 16 черв. 2020 16:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 черв. 2020 16:45

Пропозиція

40 126 400,46 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Немає
Ім'я:
Паньок В'ячеслав Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380681631397 Факс:
+380681631397
ЄДРПОУ:
41242014

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 черв. 2020 18:39
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Електронний підпис 18 черв. 2020 18:39
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:38
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:38
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:38
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37
Технічні специфікації 18 черв. 2020 18:37

Пропозиція

40 290 263,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на території Міського молодіжного парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» по вул. Набережна Заводська, 53, м. Дніпро
Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на території Міського молодіжного парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» по вул. Набережна Заводська, 53, м. Дніпро
Ім'я:
Олена Хавило
E-mail: [email protected] Телефон: +380677324204, +380968303567, +380502534061 Веб сайт: ЄДРПОУ:
30268758
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 271 244,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт пішоходного мосту пл. Театральна (коригування) у м. Ужгород (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт пішоходного мосту пл. Театральна (коригування) у м. Ужгород (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Яна КОТЛЯР
E-mail: [email protected] Телефон: +380312614190 ЄДРПОУ:
36541721

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

55 502 348,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області
Ім'я:
Олександр Сидоренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442067433 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21467647
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

49 617 853,00 грн без ПДВ

Дивитись