Поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги комунального значення вул. 40 років Перемоги в с. Покровка Краснопільського району Сумської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна, з включенням ціни податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ. Категорія Замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (п.3 ч.1 статті 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»).

Очікувана вартість

1 291 352,40 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 3 черв. 2020 17:53

до 10 черв. 2020 18:00

Прийом пропозицій

з 11 черв. 2020 18:00

до 15 черв. 2020 18:00

Аукціон

з 16 черв. 2020 12:18

до 16 черв. 2020 12:39

Кваліфікація

з 16 черв. 2020 12:39

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 черв. 2020 18:00 – 15 черв. 2020 18:00
Початок аукціону:
16 черв. 2020 12:18 – 16 черв. 2020 12:39
Період уточнень:
3 черв. 2020 17:53 – 10 черв. 2020 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Закупівля відміняється у зв'язку з тим що не вірно вибраний тип проведеної закупівлі. Оскільки закупівля за своєю суттю є роботами, але за назвою поточним ремонтом має бути проведена як відкриті торги.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 черв. 2020 16:12
Електронний підпис 18 черв. 2020 16:30

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04389377
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 42437, Сумська область, с Покровка, вул Садова, 57А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вольвач Ніна Денисівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380542276734
E-mail:
Факс:
+380542276742

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги комунального значення вул. 40 років Перемоги в с. Покровка Краснопільського району Сумської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2020

Місце доставки:

Україна, 42437, Сумська область, Краснопільський район, с. Покровка, вул. 40 років Перемоги

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 черв. 2020 17:53
Електронний підпис 3 черв. 2020 18:02
Не вказано 16 черв. 2020 12:39
Не вказано 16 черв. 2020 12:39
Документи закупівлі 3 черв. 2020 17:53

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
5 ( банківські )
Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
5 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 291 352,40 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 457,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Гончаренко Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380993020333 Факс:
+380542655069
Веб сайт: ЄДРПОУ:
39023093

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 черв. 2020 17:04
Не вказано 15 черв. 2020 17:02
Не вказано 15 черв. 2020 17:02
Не вказано 15 черв. 2020 17:02
Електронний підпис 15 черв. 2020 17:04
Не вказано 15 черв. 2020 17:02
Не вказано 15 черв. 2020 17:02
Не вказано 15 черв. 2020 17:02

Пропозиція

999 999,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
ЧЕТВЕРІКОВ ВЯЧЕСЛАВ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380953169922 Факс:
+380542250009
Веб сайт: ЄДРПОУ:
40921530

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 черв. 2020 09:50
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Електронний підпис 12 черв. 2020 09:50
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48
Не вказано 12 черв. 2020 09:48

Пропозиція

1 000 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Покровська сільська рада

Вас може зацікавити

Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Микола Гайдуков
E-mail: [email protected] Телефон: +380939187480 ЄДРПОУ:
45017103

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 367 494,17 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Поточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:
Микола Гайдуков
E-mail: [email protected] Телефон: +380939187480 ЄДРПОУ:
45017103

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 532 719,17 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241521-3 Сушківка - Заячківка, км 0+000 – км 5+500 (окремими ділянками)
Ім'я:
Аладін Євгеній Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380732122708 ЄДРПОУ:
40422357

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 631 611,00 грн без ПДВ

Дивитись