Бачки зливні пластикові та їх деталі

Повторна у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів UA-Р-2020-05-18-004399-с згідно п.1 ч.2 ст.32 Закону «Про публічні закупівлі», у зв’язку із поданням до участі в них менше двох тендерних пропозицій

Очікувана вартість

23 472,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 черв. 2020 11:09

до 18 черв. 2020 23:55

Аукціон

з 19 черв. 2020 12:17

до 19 черв. 2020 12:38

Кваліфікація

з 19 черв. 2020 12:38

до 23 черв. 2020 10:41

Пропозиції розглянуто

з 23 черв. 2020 10:41

до 6 лип. 2020 09:24

Подання пропозицій:
3 черв. 2020 11:09 – 18 черв. 2020 23:55
Початок аукціону:
19 черв. 2020 12:17 – 19 черв. 2020 12:38
Період уточнень:
3 черв. 2020 11:09 – 8 черв. 2020 23:55
Відповіді на питання до:
18 черв. 2020 23:55
Оскарження умов тендера:
3 черв. 2020 11:09 – 14 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 черв. 2020 11:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070714
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 93406, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Никитюк Олена Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380645244097
E-mail:
Факс:
+380645240342

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бачки зливні пластикові та їх деталі

Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні

Кількість:

5 найменувань

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 черв. 2020 12:38
Не вказано 19 черв. 2020 12:38
Електронний підпис 3 черв. 2020 11:29
Документи закупівлі 3 черв. 2020 11:09
Проєкт договору 3 черв. 2020 11:09

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Згідно накладної. Кошти державного бюджету

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
23 472,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
235,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Жук Вадим Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380676990405 ЄДРПОУ:
2878402634

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 черв. 2020 16:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 черв. 2020 10:28
Електронний підпис 18 черв. 2020 16:41
Електронний підпис 18 черв. 2020 16:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2020 12:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 черв. 2020 12:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Цінова пропозиція 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Підтвердження відповідності 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 черв. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 черв. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 черв. 2020 10:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2020 16:40

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 23 черв. 2020 10:41
Довідка 23 черв. 2020 14:45
Електронний підпис 23 черв. 2020 10:41
Ліцензія 23 черв. 2020 10:35
Витяг з реєстру 19 черв. 2020 12:38

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 6 лип. 2020 09:21
Електронний підпис 6 лип. 2020 09:24

Пропозиція

19 956,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Леонид Подушкин
E-mail: [email protected] Телефон: +380500505585,+380680509758 ЄДРПОУ:
3212502058
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55
Не вказано 18 черв. 2020 16:55

Пропозиція

22 673,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лук′яненко Анатолій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
14321512
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

43 234,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Долженков Віктор
E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
23756522
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

36 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
Умивальник CERSANIT President 45, Змішувач для умивальника MIXXEN Динамік Mxin0420, Унітаз-компакт Kolo Antysplash із сидінням, Lidz Aria 1020 Душова система для душу на два споживача (k35) Nickel
Умивальник CERSANIT President 45, Змішувач для умивальника MIXXEN Динамік Mxin0420, Унітаз-компакт Kolo Antysplash із сидінням, Lidz Aria 1020 Душова система для душу на два споживача (k35) Nickel
Ім'я:
Тюрін Олексій Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953516902 ЄДРПОУ:
14316882

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 811,67 грн без ПДВ

Дивитись