Ремонт іншого медичного обладнання

Ремонт іншого медичного обладнання - 1 послуга. Обсяг послуги згідно із технічними вимогами до предмету закупівлі, що зазначені у Додатку 1. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Згідно наявної потреби у закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.

Очікувана вартість

100 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 1 черв. 2020 12:03

до 5 черв. 2020 10:00

Прийом пропозицій

з 5 черв. 2020 11:00

до 16 черв. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 16 черв. 2020 00:02

до 20 черв. 2020 17:07

Пропозиції розглянуто

з 20 черв. 2020 17:07

до 1 лип. 2020 16:14

Подання пропозицій:
5 черв. 2020 11:00 – 16 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
1 черв. 2020 12:03 – 5 черв. 2020 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01991470
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євтухова Наталія Олександрівна (Yevtukhova Natalia Aleksandrovna)
Володіння мовою:
Телефон:
380412550106
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ремонт іншого медичного обладнання

Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 10002, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО, будинок 24/4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 1 черв. 2020 12:04
Документи закупівлі 1 черв. 2020 12:04
Електронний підпис 1 черв. 2020 12:09
Технічні специфікації 1 черв. 2020 12:04

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Оплата здійснюється Замовником шляхом безготівкового перерахування грошових коштів згідно акту приймання-передачі наданих послуг, упродовж 10 днів після підписання акту приймання-передачі послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
100 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Українець Юрій Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671111719, 380671111719 ЄДРПОУ:
33309613

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 9 черв. 2020 12:00
Електронний підпис 9 черв. 2020 12:00
Цінова пропозиція 9 черв. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 9 черв. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 9 черв. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 9 черв. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 9 черв. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 9 черв. 2020 11:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
20 черв. 2020 17:06

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 лип. 2020 16:13
Підписаний договір 1 лип. 2020 16:12
Підписаний договір 1 лип. 2020 16:12

Пропозиція

100 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради

Вас може зацікавити

Послуги сервісного обслуговування МРТ SIEMENS MAGNETOM SOLA Серійний номер – 184469 зг. СЗвх.№568 зав.відділення рентгенології
Послуги сервісного обслуговування МРТ SIEMENS MAGNETOM SOLA Серійний номер – 184469 зг. СЗвх.№568 зав.відділення рентгенології
Ім'я:
Галина Діно
E-mail: [email protected] Телефон: +380501030062 ЄДРПОУ:
43288621
34
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги технічного обслуговування комп’ютерного томографу Revolution Discovery)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги технічного обслуговування комп’ютерного томографу Revolution Discovery)
Ім'я:
Юрій Лесюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26385055
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care; Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care із заміною CLOSURE NIPPLE DN 6 NOZZLE 10MM FWT)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care; П...
Ім'я:
Юлія Соболь
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 023,25 грн без ПДВ

Дивитись