Код ДК 021-2015 (CPV) 85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст.2 Закону; Вид закупівл - відкриті торги ( відповідно до абзацу першого п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону); Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні гот уватися тендерні пропозиції - відповідно до тендерної документації; Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету

Очікувана вартість

1 107 882,70 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 черв. 2020 17:07

до 16 черв. 2020 18:00

Аукціон

з 17 черв. 2020 11:59

до 17 черв. 2020 12:51

Кваліфікація

з 17 черв. 2020 12:51

до 24 черв. 2020 12:53

Пропозиції розглянуто

з 24 черв. 2020 12:53

до 24 лип. 2020 15:40

Подання пропозицій:
1 черв. 2020 17:07 – 16 черв. 2020 18:00
Період уточнень:
1 черв. 2020 17:07 – 6 черв. 2020 18:00
Відповіді на питання до:
16 черв. 2020 18:00
Оскарження умов тендера:
1 черв. 2020 17:07 – 12 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 черв. 2020 17:10

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36299692
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ігнатенко Сергій Олексійович (Bober Dennis )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472373386
E-mail:
Факс:
+380472373386

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ЛОТ 1. Послуги з проведення аналізів крові на RW

Перейти до лоту

Очікувана вартість

398 507,04 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

ЛОТ 2. Послуги з проведення бактеріологічних досліджень

Перейти до лоту

Очікувана вартість

148 863,96 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

ЛОТ 3. Послуги з проведення бактеріологічних досліджень

Перейти до лоту

Очікувана вартість

560 511,70 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 черв. 2020 12:20
Не вказано 17 черв. 2020 12:51
Документи закупівлі 1 черв. 2020 17:08
Не вказано 17 черв. 2020 12:33
Електронний підпис 1 черв. 2020 17:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 107 882,70 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Вас може зацікавити

Послуги з проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій
Послуги з проведення обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій
Ім'я:
Анастасія Поворознік
E-mail: [email protected] Телефон: +380965081114 ЄДРПОУ:
45346590
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

987 783,60 грн з ПДВ

Дивитись
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги ( Гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу)
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги ( Гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу)
Ім'я:
Манжос Інна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487073331 ЄДРПОУ:
01999052

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

959 300,00 грн без ПДВ

Дивитись