2 лота: Лот 1. – Стоматологічні матеріали – 45 найменувань; Лот 2. – Голки, перев’язувальні матеріали, шовні матеріали, шприци – 20 найменувань

2 лота: Лот 1. – Стоматологічні матеріали – 45 найменувань – 12894 шт.; Лот 2. – Голки, перев’язувальні матеріали, шовні матеріали, шприци – 20 найменувань – 56214 шт.. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; Найменування, коди та назви медичних виробів відповідно до національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів», а також асортимент (кількість), одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічне завдання) та по тексту оголошення. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

472 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 трав. 2020 17:28

до 18 черв. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 трав. 2020 17:28 – 18 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
29 трав. 2020 17:28 – 8 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
18 черв. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
29 трав. 2020 17:28 – 14 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
10 черв. 2020 17:12

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01994706
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 09117, Київська область, Біла Церква, Підвальна, 28-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Літун Микола Євгенович
Володіння мовою:
Телефон:
380456351129
E-mail:
Факс:
380456351129

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1. – Стоматологічні матеріали – 45 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Перейти до лоту

Очікувана вартість

384 086,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
2

Лот 2. – Голки, перев’язувальні матеріали, шовні матеріали, шприци – 20 найменувань

Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічне завдання».

Перейти до лоту

Очікувана вартість

87 914,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 29 трав. 2020 17:29
Не вказано 10 черв. 2020 17:11
Технічні специфікації 10 черв. 2020 17:11
Документи закупівлі 29 трав. 2020 17:29
Проєкт договору 29 трав. 2020 17:30
Електронний підпис 29 трав. 2020 17:30
Електронний підпис 29 трав. 2020 17:30
Документи закупівлі 10 черв. 2020 17:11

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
472 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка"

Вас може зацікавити

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Ім'я:
Маланчук Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380956992704,380956992704 ЄДРПОУ:
02003600

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

284 280,00 грн без ПДВ

Дивитись
Пробірки лабораторні (не вакуумні): стерильні, об’єм 4,5 мл, з наповнювачем — натрію хлорид 0,9%, з гвинтовою кришкою, пласким дном і стійкою базою, прозорі, без градуювання, для роботи зі світлочутливими матеріалами, нецентрифужні, з прямим краєм
Пробірки лабораторні (не вакуумні): стерильні, об’єм 4,5 мл, з наповнювачем — натрію хлорид 0,9%, з гвинтовою кришкою, пласким дном і стійкою базою, прозорі, без градуювання, для роботи зі світлочутливими матеріалами, нецентрифужні, з прямим краєм
Ім'я:
Людмила Дейнек
E-mail: [email protected] Телефон: +0332773111 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01983163
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

394 654,21 грн без ПДВ

Дивитись
Інфузійна помпа, Регульована, Ємність, мл: 275, стерильна
Інфузійна помпа, Регульована, Ємність, мл: 275, стерильна
Ім'я:
Анастасія Бажецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380673563622 ЄДРПОУ:
05484161
31
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

505 000,00 грн без ПДВ

Дивитись