Код ДК 021-2015 (CPV) 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (чай, кава злакова)
Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1.ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: відкриті торги, відповідно до абз.1, п.5, ч.2 ст.4 Закону; мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
з 28 трав. 2020 14:28
до 12 черв. 2020 20:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Чай
Код ДК 021:2015:
15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
|
Кількість: 225 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 2 |
Кава злакова
Код ДК 021:2015:
15860000-4 Кава, чай та супутня продукція
|
Кількість: 3 729 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, відповідно до тендерної документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Кваліфікаційні критерії | 4 черв. 2020 19:18 | |
| Електронний підпис | 28 трав. 2020 14:30 | |
| Електронний підпис | 28 трав. 2020 14:30 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 4 черв. 2020 19:18 | |
| Документи закупівлі | 28 трав. 2020 14:29 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської радиВас може зацікавити
348 030,28 грн без ПДВ
Дивитись