33360000-6 Фармацевтична продукція (Амоксицилін, Амоксицилін + Клавуланова кислота, Будесонід, Вальпроєва кислота, Інсулін для ін’єкцій, Ксилометазолин, Фосфоміцин).

Очікувана вартість

102 984,08 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 трав. 2020 14:03

до 10 черв. 2020 10:00

Аукціон

з 11 черв. 2020 12:50

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
22 трав. 2020 14:03 – 10 черв. 2020 10:00
Початок аукціону:
11 черв. 2020 12:50
Період уточнень:
22 трав. 2020 14:03 – 31 трав. 2020 10:00
Відповіді на питання до:
10 черв. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
22 трав. 2020 14:03 – 6 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 трав. 2020 14:05

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити відкриті торги відповідно до ст. 32 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель», а саме: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 трав. 2020 14:07
Електронний підпис 25 трав. 2020 14:19

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05483121
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54029, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Рюміна, 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Васильєва
Володіння мовою:
Телефон:
+380973363202
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Амоксицилін

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Amoxicillin

Кількість:

30 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5
2

Амоксицилін+Клавуланова кислота

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Amoxicillin and enzyme inhibitor

Кількість:

93 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5
3

Будесонід

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Budesonide

Кількість:

100 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5
4

Вальпроєва кислота

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Valproic acid

Кількість:

3 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5
5

Інсулін для інєкцій

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Insulin (human)

Кількість:

2 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5
6

Ксилометазолин

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Xylometazoline

Кількість:

50 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5
7

Фосфоміцин

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Fosfomycin

Кількість:

50 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 трав. 2020 14:05
Документи закупівлі 22 трав. 2020 14:03

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Оплата товару протягом 20 днів з дня прийняття товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
102 984,08 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 059,68 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня № 2»

Вас може зацікавити

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor (Amoxicillin + Clavulanic acid)) згідно ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor (Amoxicillin + Clavulanic acid)) згідно ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:
Ольга Материнська
E-mail: [email protected] Телефон: +380631088141 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01984441
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

128 603,38 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Мицкевич Людмила Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:
14321955

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

64 487,50 грн без ПДВ

Дивитись
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція: (Севофлуран розчин для інгаляцій 100% 250 мл, флакон (Sevoflurane); Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл (Atropine); Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2,5 мл (Atracurium)).
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція: (Севофлуран розчин для інгаляцій 100% 250 мл, флакон (Sevoflurane); Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл (Atropine); Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/м...
Ім'я:
Людмила Наконечна
E-mail: [email protected] Телефон: +380432551100 ЄДРПОУ:
03082760
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

118 747,66 грн без ПДВ

Дивитись