33360000-6 Фармацевтична продукція (Повідон йод).

Очікувана вартість

4 426,12 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 трав. 2020 10:17

до 7 черв. 2020 10:00

Аукціон

з 9 черв. 2020 15:25

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
22 трав. 2020 10:17 – 7 черв. 2020 10:00
Початок аукціону:
9 черв. 2020 15:25
Період уточнень:
22 трав. 2020 10:17 – 28 трав. 2020 10:00
Відповіді на питання до:
7 черв. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
22 трав. 2020 10:17 – 3 черв. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 трав. 2020 10:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити відкриті торги відповідно до ст. 32 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель», а саме: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 трав. 2020 14:10
Не вказано 25 трав. 2020 14:07

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05483121
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54029, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Рюміна, 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Васильєва
Володіння мовою:
Телефон:
+380973363202
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Повідон йод

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Povidone-iodine

Кількість:

34 упаковка

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 трав. 2020 10:19
Документи закупівлі 22 трав. 2020 10:17

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Оплата товару протягом 20 днів з дня прийняття товару.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 426,12 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
88,52 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня № 2»

Вас може зацікавити

Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл
Ім'я:
Глуханюк Наталія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380434622486 Факс:
+380434622486
ЄДРПОУ:
01982637

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 970,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття
Ім'я:
Маланчук Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380956992704,380956992704 ЄДРПОУ:
02003600

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 320,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття
Ім'я:
Драбик Олександр Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: 380962973658 ЄДРПОУ:
02001044

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 383,18 грн без ПДВ

Дивитись