Код ДК 021-2015 (CPV) 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно (в/г), Крупа гречана, Крупа пшенична, Вівсяна, Пшоно в/г, Крупа перлова, Рис, Горох)
Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1.ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: відкриті торги, відповідно до абз.1, п.5, ч.2 ст.4 Закону; мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
з 20 трав. 2020 18:27
до 12 черв. 2020 19:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Борошно (в/г)
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 25 910 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 2 |
Крупа гречана
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 6 916 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 3 |
Крупа пшенична
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 4 716 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 4 |
Вівсянка
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 4 982 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 5 |
Пшоно в/г
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 3 487 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 6 |
Крупа перлова
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 3 446 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 7 |
Рис
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 4 145 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
| 8 |
Горох
Код ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
|
Кількість: 7 190 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, відповідно до тендерної документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 29 трав. 2020 20:14 | |
| Кваліфікаційні критерії | 29 трав. 2020 20:14 | |
| Кваліфікаційні критерії | 4 черв. 2020 15:16 | |
| Документи закупівлі | 20 трав. 2020 18:27 | |
| Електронний підпис | 20 трав. 2020 18:33 | |
| Електронний підпис | 20 трав. 2020 18:33 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 4 черв. 2020 15:15 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської радиВас може зацікавити
629 971,70 грн без ПДВ
Дивитись605 921,04 грн без ПДВ
Дивитись