Консультаційні послуги та організаційної допомоги у проведенні процедури "відкриті торги" на закупівлю:- ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля)

Очікувана вартість

4 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38500907
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 139
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гадірова Оксана Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
052345-04-57
E-mail:
Факс:
052345-04-57

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Консультаційні послуги та організаційної допомоги у проведенні процедури "відкриті торги" на закупівлю:- ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля)

Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 28500, Кіровоградська область, Долинська, вул. Центральна, 139

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 трав. 2020 11:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Медвідь Т.А.
E-mail: [email protected] Телефон: ++++++++++++++964814708 Факс:
964814708
ЄДРПОУ:
37725128

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 трав. 2020 11:12

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 трав. 2020 11:13

Пропозиція

4 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Водоп'ян Леся Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380384974186 Факс:
+380384974813
ЄДРПОУ:
23827908
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Крупа горохова шліфована, колота, жовта, першого ґатунку, фасування 0,7-1 кг
Крупа горохова шліфована, колота, жовта, першого ґатунку, фасування 0,7-1 кг
Ім'я:
Крістіна Сергієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380665677535 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01987445
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Руденко Олена Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380674922937 ЄДРПОУ:
02005036

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 332,50 грн без ПДВ

Дивитись