Енергосервіс комплексу споруд головної насосної станції Піщанська НС-1 Благодатнівського міжрайонного управління водного господарства Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області

Energy service of the complex of the main pumping station Peschanskaya NS-1 of the Blagodatnovsky interdistrict water management Regional Office of Water Resources in Cherkasy region

Очікувана вартість

не визначено

Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 квіт. 2020 14:56

до 18 трав. 2020 12:46

Прекваліфікація

з 18 трав. 2020 12:50

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 квіт. 2020 14:56 – 18 трав. 2020 12:46
Період уточнень:
17 квіт. 2020 14:56 – 8 трав. 2020 12:46
Відповіді на питання до:
18 трав. 2020 12:46
Оскарження умов тендера:
17 квіт. 2020 14:56 – 14 трав. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 квіт. 2020 14:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14193600
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19774, Черкаська область, с. Благодатне, вул. Шевченка, 37
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Микола Жалдак (Mykola Zhaldak)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380674725885
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 квіт. 2020 14:56
Електронний підпис 17 квіт. 2020 14:57

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

показник ефективності енергосервісного договору

Опис: опис наведено в додатку 3 тендерної документації

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Опис: the description is given in Annex 3 of the tender documentation

Назва опції:

показник ефективності енергосервісного договору

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Вага опції:

0.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Мінімальний крок підвищення показника ефективності енергосервісного договору під час аукціону:
2%
Облікова ставка НБУ:
10%
Фіксований відсоток суми зменшення витрат замовника, який підлягає до оплати учаснику:
80%
Джерело фінансування закупівлі:
фінансування виключно за рахунок Учасника
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Ім'я:
Ігор Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 349843 ЄДРПОУ:
30495214

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:22
Електронний підпис 15 трав. 2020 17:44
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:22
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:22
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:22
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:23
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:22
Технічні специфікації 15 трав. 2020 16:22
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:23

Статус:

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника БЛАГОДАТНІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

Вас може зацікавити

Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: об’єкт нерухомого майна - нежитлове приміщення готелю, загальною площею 6490,9 кв.м., яке розташоване за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, будинок 5 (готель «ОК Одеса»)
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: об’єкт нерухомого майна - нежитлове приміщення готелю, загальною площею 6490,9 кв.м., яке розташоване за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, будинок 5 (готель «ОК Одеса»)
Ім'я:
Рев′юк Андріян Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442900852 ЄДРПОУ:
41037901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

0,00 грн

Дивитись
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно (залізничні вагони у кількості 111 одиниць)
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно (залізничні вагони у кількості 111 одиниць)
Ім'я:
Жирко Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442900852 ЄДРПОУ:
41037901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

0,00 грн

Дивитись
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно – напіввагони моделі 12-783 (2019 р.в.) у кількості 55 одиниць
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно – напіввагони моделі 12-783 (2019 р.в.) у кількості 55 одиниць
Ім'я:
Зубрицька Катерина Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442900852 ЄДРПОУ:
41037901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

0,00 грн

Дивитись