Електрична енергія

Очікувана вартість

390 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 квіт. 2020 17:54

до 2 трав. 2020 17:58

Аукціон

з 4 трав. 2020 13:34

до 4 трав. 2020 13:55

Кваліфікація

з 4 трав. 2020 13:55

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 квіт. 2020 17:54 – 2 трав. 2020 17:58
Початок аукціону:
4 трав. 2020 13:34 – 4 трав. 2020 13:55
Період уточнень:
17 квіт. 2020 17:54 – 22 квіт. 2020 17:58
Відповіді на питання до:
2 трав. 2020 17:58
Оскарження умов тендера:
17 квіт. 2020 17:54 – 28 квіт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 квіт. 2020 17:58

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

cт.32 п.1 Неможливості усунення порушень, порушення оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 трав. 2020 17:24

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33710542
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 07801, Київська область, селище, Київська обл., Бородянський р-н, смт. Бородянка, вул. Паркова, 1-а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Азімова Лариса Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380457751158
E-mail:
Факс:
+380457751550

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

139 286 кВт

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 07800, Київська область, смт.Бородянка, с.Загальці, с.Немішаєве, с.Нова Буда, с.Майданівка, с.Качали, с.Шибене, с.Дружня, с.Новий Корогод,с.Нова Гребля, с.Здвижівка, с.Буда Бабинецька, с.Пороскотень, с.Козинці, с. Діброва, с. Небрат, с.Берестянка, вул. Паркова,1а, вул.Незалежності,136в, вул.Садова,5,88, вул.Миру,2, вул.Центральна,39, вул.Кооперативна,113, вул.Кооперативна,25А, вул.Центральна,1А, вул.Харківська,32, вул.Центральна,40, вул.Центральна,40, вул.Незалежності,2, вул.Миру, вул.Шкільна,40, вул.Шевченка, вул.Покровська,74, вул.Джерельна,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 трав. 2020 13:55
Не вказано 4 трав. 2020 13:55
Електронний підпис 17 квіт. 2020 17:58
Документи закупівлі 17 квіт. 2020 17:54

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
390 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 900,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ"
E-mail: [email protected] Телефон: 380505524283 ЄДРПОУ:
40879290
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Не вказано 4 трав. 2020 14:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Технічні специфікації 1 трав. 2020 07:51
Технічні специфікації 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Не вказано 4 трав. 2020 14:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Технічні специфікації 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Електронний підпис 1 трав. 2020 07:52
Електронний підпис 1 трав. 2020 07:52
Технічні специфікації 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Цінова пропозиція 1 трав. 2020 07:51
Технічні специфікації 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 1 трав. 2020 07:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 4 трав. 2020 13:56

Пропозиція

317 014,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Шерстюк Руслан Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380935091186, 380935219632 ЄДРПОУ:
40111046

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 квіт. 2020 13:18
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 квіт. 2020 13:16
Електронний підпис 27 квіт. 2020 13:18
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Цінова пропозиція 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Технічні специфікації 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 квіт. 2020 13:16
Підтвердження відповідності 27 квіт. 2020 13:16

Пропозиція

320 357,80 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду
ТОВ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД" повідомляє, що предметом закупівлі є товар, тому послуги субпідрядників в постачанні природного газу не використовуються.

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ культури, національностей та релігій Бородянської РДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Голубєва Катерина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380684377798 ЄДРПОУ:
39248242

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лавриненко Олена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:
+380445255363
Веб сайт: ЄДРПОУ:
02572508

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

714 610,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Алла Захарова
E-mail: [email protected] Телефон: +380675670373, +380675670373 ЄДРПОУ:
01984027

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

216 666,00 грн без ПДВ

Дивитись