Енергосервіс комплексу споруд насосної станції Дмитрівська ГНС, НСП Благодатнівського міжрайонного управління водного господарства Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області

Energy service of the complex of structures of the pumping station Dmitrovsk GNS, NSP of the Blagodatnovsky interdistrict water management Regional Office of Water Resources in Cherkasy region

Очікувана вартість

не визначено

Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 квіт. 2020 13:49

до 18 трав. 2020 12:32

Прекваліфікація

з 18 трав. 2020 12:33

до 28 черв. 2020 00:00

Аукціон

з 30 черв. 2020 13:56

до 30 черв. 2020 14:29

Кваліфікація

з 30 черв. 2020 14:29

до 2 лип. 2020 14:55

Пропозиції розглянуто

з 2 лип. 2020 14:55

до 10 вер. 2020 12:05

Подання пропозицій:
17 квіт. 2020 13:49 – 18 трав. 2020 12:32
Початок аукціону:
30 черв. 2020 13:56 – 30 черв. 2020 14:29
Період уточнень:
17 квіт. 2020 13:49 – 8 трав. 2020 12:32
Відповіді на питання до:
18 трав. 2020 12:32
Оскарження умов тендера:
17 квіт. 2020 13:49 – 14 трав. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 квіт. 2020 13:56

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14193600
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19774, Черкаська область, с. Благодатне, вул. Шевченка, 37
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Микола Жалдак (Mykola Zhaldak)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380674725885
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 квіт. 2020 13:49
Електронний підпис 17 квіт. 2020 13:56
Не вказано 30 черв. 2020 14:29
Не вказано 30 черв. 2020 14:29

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

показник ефективності енергосервісного договору

Опис: опис наведено в додатку 3 тендерної документації

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Опис: the description is given in Annex 3 of the tender documentation

Назва опції:

показник ефективності енергосервісного договору

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Вага опції:

0.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Мінімальний крок підвищення показника ефективності енергосервісного договору під час аукціону:
2%
Облікова ставка НБУ:
10%
Фіксований відсоток суми зменшення витрат замовника, який підлягає до оплати учаснику:
80%
Джерело фінансування закупівлі:
фінансування виключно за рахунок Учасника
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 22 черв. 2020 р.

Ім'я:
Ігор Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 349843 ЄДРПОУ:
30495214

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 трав. 2020 17:40
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:17
Технічні специфікації 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 18 трав. 2020 12:33

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Харлампович Євген
E-mail: [email protected] Телефон: 380978549310, 380978549310 ЄДРПОУ:
41718530

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:25
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:26
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:26
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:26
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:44
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 8 лип. 2020 17:25
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:49
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:49
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 18 трав. 2020 12:33

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Добровольська Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380978549459, 380978549459 ЄДРПОУ:
43605783

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
16 трав. 2020 14:13
16 трав. 2020 14:13
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Електронний підпис 16 трав. 2020 14:13
Електронний підпис 16 трав. 2020 14:13
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:08

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 18 трав. 2020 12:34

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Петро
E-mail: [email protected] Телефон: 0674061420 ЄДРПОУ:
40364772

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Електронний підпис 16 трав. 2020 15:15

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 18 трав. 2020 12:34

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ігор Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 349843 ЄДРПОУ:
30495214

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 трав. 2020 17:40
Електронний підпис 15 трав. 2020 17:40
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:17
Технічні специфікації 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 трав. 2020 16:18

Пропозиція

2 452 199,60 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

показник ефективності енергосервісного договору

Опис: опис наведено в додатку 3 тендерної документації

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Опис: the description is given in Annex 3 of the tender documentation

Назва опції:

показник ефективності енергосервісного договору

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Вага опції:

0.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

0.0 %

Коефіцієнт:

1.0
Ім'я:
Добровольська Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: 380978549459, 380978549459 ЄДРПОУ:
43605783

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 трав. 2020 14:13
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
16 трав. 2020 14:13
16 трав. 2020 14:13
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Електронний підпис 16 трав. 2020 14:13
Електронний підпис 16 трав. 2020 14:13
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:06
Технічні специфікації 16 трав. 2020 14:08

Пропозиція

3 538 447,23 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

показник ефективності енергосервісного договору

Опис: опис наведено в додатку 3 тендерної документації

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Опис: the description is given in Annex 3 of the tender documentation

Назва опції:

показник ефективності енергосервісного договору

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Вага опції:

0.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

0.0 %

Коефіцієнт:

1.0
Ім'я:
Петро
E-mail: [email protected] Телефон: 0674061420 ЄДРПОУ:
40364772

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 трав. 2020 15:15
Електронний підпис 16 трав. 2020 15:15

Пропозиція

5 285 194,94 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

показник ефективності енергосервісного договору

Опис: опис наведено в додатку 3 тендерної документації

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Опис: the description is given in Annex 3 of the tender documentation

Назва опції:

показник ефективності енергосервісного договору

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Вага опції:

0.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

0.0 %

Коефіцієнт:

1.0
Ім'я:
Харлампович Євген
E-mail: [email protected] Телефон: 380978549310, 380978549310 ЄДРПОУ:
41718530

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 трав. 2020 13:50
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:25
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:26
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:26
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Електронний підпис 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Підтвердження відповідності 8 лип. 2020 17:26
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Підтвердження відповідності 9 лип. 2020 17:44
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 8 лип. 2020 17:25
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:49
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:49
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50
Технічні специфікації 16 трав. 2020 13:50

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 2 лип. 2020 14:52
Витяг з реєстру 30 черв. 2020 14:29
Електронний підпис 2 лип. 2020 14:55
Довідка 2 лип. 2020 14:55
Довідка 3 лип. 2020 09:00

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 вер. 2020 12:05
Підписаний договір 10 вер. 2020 12:04

Пропозиція

7 076 894,47 грн з ПДВ

Статус

переможець
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

показник ефективності енергосервісного договору

Опис: опис наведено в додатку 3 тендерної документації

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Опис: the description is given in Annex 3 of the tender documentation

Назва опції:

показник ефективності енергосервісного договору

an indicator of the effectiveness of an energy service contract

Вага опції:

0.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

0.0 %

Коефіцієнт:

1.0

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника БЛАГОДАТНІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА

Вас може зацікавити

Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: об’єкт нерухомого майна - нежитлове приміщення готелю, загальною площею 6490,9 кв.м., яке розташоване за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, будинок 5 (готель «ОК Одеса»)
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: об’єкт нерухомого майна - нежитлове приміщення готелю, загальною площею 6490,9 кв.м., яке розташоване за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, будинок 5 (готель «ОК Одеса»)
Ім'я:
Рев′юк Андріян Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442900852 ЄДРПОУ:
41037901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

0,00 грн

Дивитись
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно (залізничні вагони у кількості 111 одиниць)
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно (залізничні вагони у кількості 111 одиниць)
Ім'я:
Жирко Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442900852 ЄДРПОУ:
41037901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

0,00 грн

Дивитись
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно – напіввагони моделі 12-783 (2019 р.в.) у кількості 55 одиниць
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно – напіввагони моделі 12-783 (2019 р.в.) у кількості 55 одиниць
Ім'я:
Зубрицька Катерина Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442900852 ЄДРПОУ:
41037901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

0,00 грн

Дивитись