Масло вершкове натуральне, не менше 72,5% жирності
з 17 квіт. 2020 10:39
до 23 квіт. 2020 10:38
з 23 квіт. 2020 10:38
до 28 квіт. 2020 10:38
з 29 квіт. 2020 11:42
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
В прикінцевих положеннях нової редакції Закону не зазначено, що Замовник має право завершувати допорогові закупівлі в порядку, що діяв до введення в дію нової редакції Закону. Замовник має право після 19 квітня 2020 завершувати за старим Законом , розпочаті до 19 квітня лише відкриті торги, конкурентний діалог, переговорну процедуру закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 квіт. 2020 13:52 | |
| Не вказано | 23 квіт. 2020 13:51 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Масло вершкове натуральне, не менше 72,5% жирності
Код ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
|
Кількість: 300 кілограми |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м харків, просп. Ново-Баварський, 2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 квіт. 2020 10:39 | |
| Не вказано | 17 квіт. 2020 10:39 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ № 1"Вас може зацікавити
52 500,00 грн без ПДВ
Дивитись30 150,00 грн без ПДВ
Дивитись67 500,00 грн без ПДВ
Дивитись