Ascorbic acid; Ambroxol; Asparcam; Broncholitinum; Etamsylate; Mono; Ambroxol; Mucaltin; Micardis®; Nimesulide; Teophilinum; Pyridoxine; Pentoxyphylline; Hydrogen peroxide; Sulfocamfocfinum; Clemastin; Famotidine; Electrolytes in combination with other
drugs; Pitofenone and analgesics
з 16 квіт. 2020 13:58
до 22 квіт. 2020 14:00
з 22 квіт. 2020 14:00
до 27 квіт. 2020 17:00
з 28 квіт. 2020 12:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
В прикінцевих положеннях нової редакції Закону не зазначено, що Замовник має право завершувати допорогові закупівлі в порядку, що діяв до введення в дію нової редакції Закону. Замовник має право після 19 квітня 2020 завершувати за старим Законом , розпочаті до 19 квітня лише відкриті торги, конкурентний діалог, переговорну процедуру закупівлі. В силу ч.10 ст. 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладання договорів про
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 квіт. 2020 15:44 | |
| Не вказано | 23 квіт. 2020 15:43 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
19 найменувань, більш детально у доданому файлі
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Ascorbic acid
|
Кількість: 19 найменувань |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м харків, просп. Ново-Баварський, 2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 квіт. 2020 14:07 | |
| Не вказано | 16 квіт. 2020 13:58 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ № 1"Вас може зацікавити
18 791,39 грн без ПДВ
Дивитись20 106,79 грн без ПДВ
Дивитись20 466,00 грн без ПДВ
Дивитись