Mannitol; Salbutamol; Paracetamol; Sodium chloride; Sodium chloride; Theophylline; Sodium lactate, Electrolytes; Glucose
з 16 квіт. 2020 13:35
до 22 квіт. 2020 14:00
з 22 квіт. 2020 14:00
до 27 квіт. 2020 17:00
з 28 квіт. 2020 14:38
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
В прикінцевих положеннях нової редакції Закону не зазначено, що Замовник має право завершувати допорогові закупівлі в порядку, що діяв до введення в дію нової редакції Закону. Замовник має право після 19 квітня 2020 завершувати за старим Законом , розпочаті до 19 квітня лише відкриті торги, конкурентний діалог, переговорну процедуру закупівлі. В силу ч.10 ст. 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладання договорів.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 квіт. 2020 15:49 | |
| Електронний підпис | 23 квіт. 2020 15:50 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Маніт р-р д/інф. 15% 200 мл
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Mannitol
|
Кількість: 100 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
| 2 |
Небутамол (вентолин) 2 мл №10
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Salbutamol
|
Кількість: 10 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
| 3 |
Інфулган 10мг/мл 100,0
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Paracetamol
|
Кількість: 100 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
| 4 |
Натрія хлорид р-р д/інф. 0,9% 100 мл
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Sodium chloride
|
Кількість: 1 000 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
| 5 |
Натрія хлорид р-н д/инф. 0,9% 200 мл
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Sodium chloride
|
Кількість: 2 000 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
| 6 |
Еуфілін-Дарниця р-р д/ин. 2% амп. 5 мл №10
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Theophylline
|
Кількість: 10 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
| 7 |
Рінгера р-н лактатний д/инф. 200 мл
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Electrolytes
|
Кількість: 250 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
| 8 |
Глюкоза- Новофарм р-н д/інф. 5% 200 мл
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Glucose
|
Кількість: 1 000 упаковка |
Період доставки:
4 трав. 2020 – 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 61071, Харківська область, м.Харків, пр. Ново-Баварський, 2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 квіт. 2020 13:35 | |
| Не вказано | 16 квіт. 2020 13:35 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 16 квіт. 2020 13:39 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ № 1"Вас може зацікавити
32 000,00 грн без ПДВ
Дивитись42 000,00 грн без ПДВ
Дивитись52 000,00 грн без ПДВ
Дивитись