Підготовка звіту оцінки впливу на довкілля від планової господарської діяльності ДП МА "БОРИСПІЛЬ" по видобуванню корисних копалин (підземні прісні води

Технічні характеристики (опис послуги): - Розробка та реєстрація Повідомлення про плановану діяльність. - Підготовка Звіту з оцінки впливу на довкілля. - Підготовка та проведення громадського обговорення. - Отримання Висновку з оцінки впливу на довкілля. Підрядник зобов’язаний:  Надавати послуги відповідно до вихідних даних та згідно з Договором;  забезпечити відповідність документів вимогам діючих на момент проведення послуг законодавчих та нормативних актів;  при проведенні послуг Підрядник зобов'язаний керуватися вихідними даними, вимогами законодавчо-нормативних актів, що діють на момент виконання послуг та письмовими вказівками Замовника;  виконувати письмові вказівки Замовника з приводу надання послуг;  негайно інформувати Замовника в тому випадку, якщо дотримання ним письмових вказівок замовника, загрожує своєчасності надання послуг, вимогам замовлення, та (або) якості послуг. Умови оплати: Замовник здійснює попередню оплату у розмірі 70 % від вартості послуг, згідно рахунку-фактури Підрядника. Замовник здійснює остаточну оплату у розмірі 30 % від вартості послуг, згідно рахунку-фактури Підрядника не пізніше як за 15 календарних днів від дати підписання акту прийому-передачі.

Очікувана вартість

450 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20572069
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Молода О. Ю.
Володіння мовою:
Телефон:
48-68
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Підготовка звіту оцінки впливу на довкілля від планової господарської діяльності ДП МА "БОРИСПІЛЬ" по видобуванню корисних копалин (підземні прісні води) (власні кошти)

Код ДК 021:2015: 76470000-8 Послуги з випробування свердловин

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

13 квіт. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспіль-7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 квіт. 2020 16:10

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
Замовник здійснює попередню оплату у розмірі 70 % від вартості послуг, згідно рахунку-фактури Підрядника. Замовник здійснює остаточну оплату у розмірі 30 % від вартості послуг, згідно рахунку-фактури Підрядника не пізніше як за 15 календарних днів від дати підписання акту прийому-передачі.
Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
Замовник здійснює попередню оплату у розмірі 70 % від вартості послуг, згідно рахунку-фактури Підрядника. Замовник здійснює остаточну оплату у розмірі 30 % від вартості послуг, згідно рахунку-фактури Підрядника не пізніше як за 15 календарних днів від дати підписання акту прийому-передачі.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
450 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Єлісєєва О.О.
Телефон: +380445013889 ЄДРПОУ:
36942078

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 квіт. 2020 16:26

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 квіт. 2020 16:30

Пропозиція

450 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"