послуги розрахунково-інформаційного характеру з розрахунку послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення споживачам Замовника

Очікувана вартість

105 625,80 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03352716
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 41600, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Генерала Тхора, 31
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Демидова Яна Юріївна (Demidova Yana )
Володіння мовою:
Телефон:
+380544766186
E-mail:
Факс:
+380544723477

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги розрахунково-інформаційного характеру з розрахунку послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення споживачам Замовника

Код ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 квіт. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 41615, Сумська область, місто Конотоп, вулиця Генерала Тхора, 31

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 квіт. 2020 17:20

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
3 ( банківські )
Опис:
двостороннє підписання акту прийому-передачі наданих послуг

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
105 625,80 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сердюк Олена Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0544762739 ЄДРПОУ:
30281192

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 квіт. 2020 17:26

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 8 квіт. 2020 17:42
Електронний підпис 8 квіт. 2020 17:48

Пропозиція

105 625,80 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Чаплинський
E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
04543507

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

96 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись