Вироби медичного призначення (НК 024:2019 43324 Система для переливання рідин загального призначення ;47017 Шприц загального призначення, разового застосування)

Система для переливання рідин загального призначення ; Шприци загального призначення, разового застосування

Очікувана вартість

10 480,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

в зв’язку з порушенным оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 квіт. 2020 17:47
Електронний підпис 2 квіт. 2020 17:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01987273
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51200, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Суха
Володіння мовою:
Телефон:
+380962324190
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вироби медичного призначення (Пристрій д/влив.інф.р-н HEMOPLAST ст.ВКР (полімер))

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
2

Вироби медичного призначення (Шприц одн.5мл двухкомп. з голкою, Луер)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
3

Вироби медичного призначення (Шприц одн. 10 мл двухкомп. з голкою)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
4

Вироби медичного призначення (Шприц одн. 20 мл двухкомп. з голкою)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

680 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
5

Вироби медичного призначення (Шприц одн. 20 мл двухкомп. з голкою)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

320 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 квіт. 2020 17:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 480,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Стародубцева А.О.
Телефон: +380569378508 ЄДРПОУ:
31754022

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Немає завантажених документів

Пропозиція

10 480,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковська центральна міська лікарня" Новомосковської міської ради"

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Системи кріоконсервування з кріопротектором та 25 пористими бусинами в кріопробірках, кріобокс жовтий поліпропіленовий на 81 віалу)
Код ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Системи кріоконсервування з кріопротектором та 25 пористими бусинами в кріопробірках, кріобокс жовтий поліпропіленовий на 81 віалу)
Ім'я:
Семененко Інна
E-mail: [email protected] Телефон: 380632388079 ЄДРПОУ:
38518296

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 766,03 грн без ПДВ

Дивитись
33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)
33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)
Ім'я:
Валентина Тарасюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380412438361 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01526394
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

19 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (17455 Калоприймач стомічний однокомпонентний Alterna® (Алтерна), відкритий, прозорий, розмір для вирізання 10-70 мм (mm) ( N30))
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (17455 Калоприймач стомічний однокомпонентний Alterna® (Алтерна), відкритий, прозорий, розмір для вирізання 10-70 мм (mm) ( N30))
Ім'я:
Світлана Безпала
E-mail: [email protected] Телефон: +380961624838 ЄДРПОУ:
38453281

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 201,89 грн без ПДВ

Дивитись