Вироби медичного призначення (НК 024:2019 43324 Система для переливання рідин загального призначення ;47017 Шприц загального призначення, разового застосування)

Система для переливання рідин загального призначення ; Шприц загального призначення, разового застосування

Очікувана вартість

10 480,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

в зв’язку з порушенным оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 квіт. 2020 16:46
Не вказано 2 квіт. 2020 16:46

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01987273
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51200, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Суха
Володіння мовою:
Телефон:
+380962324190
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вироби медичного призначення (Пристрій д/влив.інф.р-н HEMOPLAST ст.ВКР (полімер))

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
2

Вироби медичного призначення (Шприц одн.5мл двухкомп. з голкою, Луер)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
3

Вироби медичного призначення (Шприц одн. 10 мл двухкомп. з голкою)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
4

Вироби медичного призначення (Шприц одн. 20 мл двухкомп. з голкою)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

680 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40
5

Вироби медичного призначення (Шприц одн. 20 мл двухкомп. з голкою)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

320 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковск, вул.Сучкова,40

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 квіт. 2020 16:16

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 480,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Стародубцева А.О.
Телефон: +380569378508 ЄДРПОУ:
31754022

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Немає завантажених документів

Пропозиція

10 480,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковська центральна міська лікарня" Новомосковської міської ради"

Вас може зацікавити

Голки для забору крові, стандартна двостороння з візуальною камерою, діаметр 0.8 мм (21G), довжина 38 мм
Голки для забору крові, стандартна двостороння з візуальною камерою, діаметр 0.8 мм (21G), довжина 38 мм
Ім'я:
Наталія Звєрко
E-mail: [email protected] Телефон: +380936300504 ЄДРПОУ:
30083840
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 069,20 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (17455 Калоприймач стомічний однокомпонентний Alterna® (Алтерна), відкритий, прозорий, розмір для вирізання 10-70 мм (mm) ( N30))
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (17455 Калоприймач стомічний однокомпонентний Alterna® (Алтерна), відкритий, прозорий, розмір для вирізання 10-70 мм (mm) ( N30))
Ім'я:
Світлана Безпала
E-mail: [email protected] Телефон: +380961624838 ЄДРПОУ:
38453281

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 900,00 грн без ПДВ

Дивитись
33140000-3 - Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (Катетери пупкові; Катетер внутрішньовенний, 26G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування; Краник трьохходовий, стерильний, одноразовий, з'єднання Luer Lock, з подовжувачем; Сітка хірургічна: Поліпропілен, Монофіламентна, 0,15 мм, Розм. чар.: 3x2,2 мм, 44г/м², біло-синя, розмір:11 x 6 см, Прямокутна, Без отвору, Плоска, Одношарова, не розсмоктується, без покриття, не для ІП розм., не самофіксується)
33140000-3 - Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (Катетери пупкові; Катетер внутрішньовенний, 26G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисн...
Ім'я:
Вікторія Рог
E-mail: [email protected] Телефон: +380957339892 ЄДРПОУ:
01998271

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 766,34 грн без ПДВ

Дивитись