Послуги з нанесення розмітки полотна доріг у м. Ізмаїлі Одеської області

ГБН Г.1-218-182:2011

Очікувана вартість

1 310 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 квіт. 2020 15:24

до 17 квіт. 2020 18:00

Аукціон

з 21 квіт. 2020 15:28

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 квіт. 2020 15:24 – 17 квіт. 2020 18:00
Початок аукціону:
21 квіт. 2020 15:28
Період уточнень:
2 квіт. 2020 15:24 – 7 квіт. 2020 18:00
Відповіді на питання до:
17 квіт. 2020 18:00
Оскарження умов тендера:
2 квіт. 2020 15:24 – 13 квіт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 квіт. 2020 15:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відкриті торги не відбулися в зв’язку зі скороченням видатків на здійснення закупівлі послуги згідно рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради №539 від 13.04.2020 року на підставі статті 31 пункту 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (із змінами)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 квіт. 2020 18:21

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03363772
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68600, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марина Шевченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380484175221
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з нанесення розмітки полотна доріг у м. Ізмаїлі Одеської області

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 вер. 2020

Місце доставки:

Україна, 68600, Одеська область, місто Ізмаїл, вулично-дорожня мережа м. Ізмаїл

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 2 квіт. 2020 15:24
Електронний підпис 2 квіт. 2020 15:35
Документи закупівлі 2 квіт. 2020 15:24
Документи закупівлі 2 квіт. 2020 15:24

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
Оплата наданих послуг здійснюється при наявності фактичного фінансування видатків у 2020 році, за рахунок коштів місцевого бюджету, в термін протягом 15 (п'ятнадцять) календарних днів та у відповідності до ст. 23 Бюджетного кодексу України

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 310 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 550,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради

Вас може зацікавити

Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (ділянка вулиці по стороні міського парку відпочинку, 2 пусковий комплекс)
Поточний ремонт тротуару по вулиці Машинобудівників місто Лозова Харківської області (ділянка вулиці по стороні міського парку відпочинку, 2 пусковий комплекс)
Ім'я:
Ольга Кириченко
E-mail: [email protected] Телефон: 380669055522 ЄДРПОУ:
22682313
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 703 388,00 грн без ПДВ

Дивитись
Відновлення дорожнього покриття з асфальтобетону після розриття
Відновлення дорожнього покриття з асфальтобетону після розриття
Ім'я:
Мар'яна Юріївна Канська
E-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03344326

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

916 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові 2 лоти: Лот №1 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля Гроту) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові; Лот №2 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля будиночка садівника) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові)
ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий...
Ім'я:
Прокопів Наталія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322601610 ЄДРПОУ:
31804324

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

899 565,00 грн без ПДВ

Дивитись