Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Глюкоза (Glucose); Калію хлорид (Potassium chloride); Розчин Рінгера (Electrolytes); Сода-буфер (Sodium bicarbonate); Натрію хлорид (Sodium chloride); Юнорм (Ondansetron); Інфулган (Paracetamol); Сангера
(Tranexamic acid); Цефтриаксон (Ceftriaxone)
з 27 лют. 2020 16:07
до 16 бер. 2020 18:00
з 17 бер. 2020 13:18
до 17 бер. 2020 13:39
з 17 бер. 2020 13:39
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відмінити відкриті торги з підстави, що передбачена абз.2 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, зокрема внаслідок закінчення 20-денного терміну розгляду тендерних пропозицій.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 трав. 2020 10:33 | |
| Не вказано | 8 трав. 2020 10:32 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Глюкоза (Glucose)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Glucose
|
Кількість: 626 флакон |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 2 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Калію хлорид (Potassium chloride)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Potassium chloride
|
Кількість: 500 флакон |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 3 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Розчин Рінгера (Electrolytes)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Electrolytes
|
Кількість: 140 флакон |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 4 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Сода-буфер (Sodium bicarbonate)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Sodium bicarbonate
|
Кількість: 500 флакон |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 5 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Натрію хлорид (Sodium chloride)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Sodium chloride
|
Кількість: 12 300 флакон |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 6 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Юнорм (Ondansetron)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Ondansetron
|
Кількість: 25 упаковка |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 7 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Інфулган (Paracetamol)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Paracetamol
|
Кількість: 1 000 флакон |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 8 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Сангера (Tranexamic acid)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Tranexamic acid
|
Кількість: 101 упаковка |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
| 9 |
Фармацевтична продукція (для онкохворих дітей) Цефтриаксон (Ceftriaxone)
Код ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN:
Ceftriaxone
|
Кількість: 300 флакон |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, Вінница, Хмельницьке шосе 108 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 27 лют. 2020 16:07 | |
| Технічні специфікації | 27 лют. 2020 16:07 | |
| Електронний підпис | 27 лют. 2020 16:07 | |
| Не вказано | 17 бер. 2020 13:39 | |
| Не вказано | 17 бер. 2020 13:39 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 27 лют. 2020 16:07 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 16 бер. 2020 15:30 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Електронний підпис | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Технічні специфікації | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Цінова пропозиція | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 бер. 2020 15:30 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 16 бер. 2020 15:30 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 бер. 2020 09:17 | |
| Витяг з реєстру | 17 бер. 2020 13:39 | |
| Протокол розгляду | 25 бер. 2020 09:16 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Цінова пропозиція | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2020 10:50 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"Вас може зацікавити
605 925,00 грн без ПДВ
Дивитись246 242,99 грн без ПДВ
Дивитись217 160,58 грн без ПДВ
Дивитись