Бензин А-92; дизельне паливо; олива М10Г2К
з 20 лют. 2020 15:50
до 7 бер. 2020 10:00
з 10 бер. 2020 14:09
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Відповідно до ч. 3.п.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015р., а саме: порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого законодавством з питань закупівель
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 лют. 2020 15:36 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин А-92
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 4 300 л. |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 63801, Харківська область, БОРОВА, Заклади відділу освіти Борівської РДА |
| 2 |
Олива М10Г2К
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 50 л. |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 63801, Харківська область, БОРОВА, Заклади відділу освіти Борівської РДА |
| 3 |
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 26 940 л. |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 63801, Харківська область, БОРОВА, Заклади відділу освіти Борівської РДА |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 лют. 2020 16:05 | |
| Документи закупівлі | 20 лют. 2020 15:55 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Борівської РДАВас може зацікавити
755 115,33 грн без ПДВ
Дивитись1 243 313,75 грн без ПДВ
Дивитись618 500,00 грн без ПДВ
Дивитись