Інженерно-технічний супровід робіт при проведенні ремонтів статорів турбогенераторів типу ТВВ-1000-2МУЗ, модернізованих за технологією «GE Power Sp.z o.o» (раніше «Alstom»), встановлених на ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП «Рівненська АЕС»
ДП «НАЕК «Енергоатом»
ш/з ПП-07-У-20, ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Інженерно-технічний супровід робіт при проведенні ремонтів статорів турбогенераторів типу ТВВ-1000-2МУЗ, модернізованих за технологією «GE Power Sp.z o.o»
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 бер. 2020 13:53 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Інженерно-технічний супровід робіт при проведенні ремонтів статорів турбогенераторів типу ТВВ-1000-2МУЗ, модернізованих за технологією «GE Power Sp.z o.o» (раніше «Alstom»), встановлених на ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»
Код ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
|
Кількість: 1 посл. |
Період доставки:
20 лют. 2020 – 20 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 лют. 2020 09:32 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 лют. 2020 09:39 | |
| Не вказано | 7 лют. 2020 09:39 | |
| Електронний підпис | 7 лют. 2020 09:39 |
Пропозиція
229 445,00 EUR без ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"Вас може зацікавити
268 000,00 грн без ПДВ
Дивитись321 600,00 грн без ПДВ
Дивитись165 210,00 грн без ПДВ
Дивитись