Бензин А-92 та дизельне паливо. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету

закупівля товару, який є предметом закупівлі здійснюється з метою забезпечення потреби протягом 2020 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів (номер процедури закупівлі в системі електронних закупівель UA-2019-12-13-000630-a). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету та власні кошти

Очікувана вартість

331 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 31 січ. 2020 12:29

до 16 лют. 2020 11:00

Аукціон

з 17 лют. 2020 14:07

до 17 лют. 2020 14:28

Кваліфікація

з 17 лют. 2020 14:28

до 21 лют. 2020 15:56

Пропозиції розглянуто

з 21 лют. 2020 15:56

до 10 бер. 2020 10:59

Подання пропозицій:
31 січ. 2020 12:29 – 16 лют. 2020 11:00
Період уточнень:
31 січ. 2020 12:29 – 6 лют. 2020 11:00
Відповіді на питання до:
16 лют. 2020 11:00
Оскарження умов тендера:
31 січ. 2020 12:29 – 12 лют. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
31 січ. 2020 12:34

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34312391
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 39713, Полтавська область, с.Омельник, вул. Центральна, 66
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Левицька Галина Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380678916604
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Бензин А-92 та дизельне паливо

закупівля товару, який є предметом закупівлі здійснюється з метою забезпечення потреби протягом 2020 року та за результатами відміни процедури відкритих торгів (номер процедури закупівлі в системі електронних закупівель UA-2019-12-13-000630-a). Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету та власні кошти

Перейти до лоту

Очікувана вартість

331 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 31 січ. 2020 12:30
Технічні специфікації 31 січ. 2020 12:30
Документи закупівлі 31 січ. 2020 12:30
Не вказано 17 лют. 2020 14:28
Електронний підпис 31 січ. 2020 12:34
Документи закупівлі 31 січ. 2020 12:30
31 січ. 2020 12:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
331 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ОМЕЛЬНИЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Вас може зацікавити

Ім'я:
Галина Козловська
E-mail: [email protected] Телефон: +380509079757 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20560994

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

166 632,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Іван Андрієвський
E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
03351823

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 166,66 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Марина Сокерчак
E-mail: [email protected] Телефон: +380999011503 ЄДРПОУ:
34074693

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

236 991,67 грн без ПДВ

Дивитись