постачання природного газу для потреб установи
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
У зв'язку із порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 січ. 2020 11:00 | |
| Не вказано | 27 січ. 2020 11:00 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
постачання природного газу для потреб установи
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 22 872,8 м.куб |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 35700, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Шкільна,1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 січ. 2020 14:50 | |
| Електронний підпис | 24 січ. 2020 15:02 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва Здолбунівської районної ради Рівненської областіВас може зацікавити
306 946,80 грн без ПДВ
Дивитись98 052,45 грн без ПДВ
Дивитись248 257,43 грн без ПДВ
Дивитись